Кировоград. Портал

Кировоград — новости и сайты

Искать: Как искать?
Детальный поиск
Например:Новости Кировограда

Кіровоградські податківці застерігають: схеми ухилення від сплати ПДВ більше не спрацюютьКіровоградські податківці застерігають: схеми ухилення від сплати ПДВ більше не спрацюють

канал «Кировоград»

Прозорість адміністрування податків на додану вартість - саме це питання обговорювали на прес–конференції представники мас–медіа з першим заступником начальника Кіровоградської державної податкової інспекції.

Один із стратегічних податків, частка якого складає 53% від загальної суми надходжень до державного бюджету – це податок на додану вартість. Втім, він завжди був і найбільш проблематичним для податківців. Ухилитися від його сплати до березня нинішнього року було зовсім нескладно, особливо для вітчизняних «великих махінаторів». Однак зараз, коли закон про ПДВ удосконалено, а форму декларації змінено, представники податкової запевняють – усі несумлінні платники будуть як на долоні.

З кожним, хто намагається уникнути сплати, у податковій інспекції працюють індивідуально. Порушників вираховують дуже швидко: напрацьовані роками злочинні схеми зараз просто не діють.

Факти говорять самі за себе. Якщо ще у квітні-травні розбіжності знаходили приблизно у половині податкових декларацій, то вже у червні їх зафіксовано всього близько 600. Саме тому податківці вкотре звертаються з проханням – сплачувати ПДВ сумлінно і вчасно, інакше адміністративної чи навіть кримінальної відповідальності не уникнути. Втім, сьогодні виправити ситуацію можна і у тому випадку, коли у вже здану декларацію таки були внесені завідомо неправдиві дані. До кінця терміну її подання треба лише з'явитися до податкової і надати уточнюючі розрахунки.

Читайте также:

Перепечатка материалов допустима только со ссылкой на РКС. Ссылка для традиционных СМИ — rks.kr.ua; гипер-ссылка для использования в онлайне — <a href="https://www.rks.kr.ua/">Новости Кировограда</a> (скопируйте и вставьте).

Уважайте чужой труд: все новости, опубликованные в РКС, проходят редакторскую правку. Иногда это просто исправление ошибок, но часто, чтобы придать новости читабельный вид, материал приходится переписывать с нуля. И даже в этом случае мы всегда указываем источник. Коллеги, ждем того же от вас. Спасибо.

Кто живет в Кировограде? Смотрите фотографии кировоградцев на сайте «Знакомства в Кировограде»
А еще можно посмотреть, что нового в кирнете

RSS