Кировоград. Портал

Кировоград — новости и сайты

Искать: Как искать?
Детальный поиск
Например:Новости Кировограда

У Кіровограді на залізничній станції горів вагон з сіркоюУ Кіровограді на залізничній станції горів вагон з сіркою

Прес-служба МНС

О 16:35 17 серпня до Народної служби порятунку МНС «01» надійшло повідомлення про те, що у Кіровограді на залізничній станції зафіксоване тління двох квадратних метрів сірки у вантажному вагоні потягу, який рухався за маршрутом ст.Аксарайськ (Казахстан) - ст.Іллічівськ (Одеська область).

Вагон одразу був від’єднаний від потяга і переміщений у безпечне місце. О 19.15 його приєднано до іншого локомотиву та відправлено до ст. Помічна Добровеличківського району.

Як з’ясувалося, причиною надзвичайної події стало самозаймання сірки. Наразі встановлюється розмір збитків. Викиду реагентів не зафіксовано. Загрози навколишньому середовищу немає.

На місці події працювала мобільно-оперативна група ГУМНС України в Кіровоградській області на чолі з т.в.о. начальника головного управління полковником служби цивільного захисту Віталієм Миронюком.

Теги новости:
сера
самовозгорание
пожар на железной дороге
МЧС
выброс серы
экология

Новости в тему:

Новости Кировограда: обсудить на кировоградском форуме

Перепечатка материалов допустима только со ссылкой на РКС. Ссылка для традиционных СМИ — rks.kr.ua; гипер-ссылка для использования в онлайне — <a href="https://www.rks.kr.ua/">Новости Кировограда</a> (скопируйте и вставьте).

Уважайте чужой труд: все новости, опубликованные в РКС, проходят редакторскую правку. Иногда это просто исправление ошибок, но часто, чтобы придать новости читабельный вид, материал приходится переписывать с нуля. И даже в этом случае мы всегда указываем источник. Коллеги, ждем того же от вас. Спасибо.

Кто живет в Кировограде? Смотрите фотографии кировоградцев на сайте «Знакомства в Кировограде»
А еще можно посмотреть, что нового в кирнете

RSS