Кировоград. Портал

Кировоград — новости и сайты

Искать: Как искать?
Детальный поиск
Например:Новости Кировограда

Сонце, добро і любов. Кіровоградські художники дивляться на світСонце, добро і любов. Кіровоградські художники дивляться на світ

канал «Кировоград»

У Кіровограді до Дня Незалежності обласна організація Національної спілки художників України відкрила виставку живописних та графічних робіт.

Спеціального відбору картин спілчани не робили, тим самим давши змогу митцям продемонструвати власне бачення рідної країни. Виставка перевершила всі очікування. Картини насичені сонцем, добром і любов'ю. Найбільше на виставці - пейзажів і натюрмортів з квітами. Прихильники реалістичного живопису від них не відірвуть поглядів.

В експозиції є портрети людей, які залишили помітний слід в історії нашої держави. Фелікс Полонський зобразив Лесю Українку та генерал-хорунжого УПА Василя Кука. Сьогодні ватажки повстанської армії у суспільстві викликають неоднозначну реакцію. Але художник вважає, що цим борцям за незалежність українці ще віддадуть належну пошану.

На відкритті виставки голова обласної організації Національної спілки художників України Михайло Надєждін презентував п'яте видання мистецького альбому «Художники України». До нього увійшли і роботи митців Кіровоградщини. Деякі з них можна побачити на виставці.

Виставка експонуватиметься у художньому музеї протягом місяця. Вхід вільний.

Теги новости:
выставка
живопись
пейзаж
натюрморт
Михаил Надеждин
День Независимости

Новости в тему:

Новости Кировограда: обсудить на кировоградском форуме

Перепечатка материалов допустима только со ссылкой на РКС. Ссылка для традиционных СМИ — rks.kr.ua; гипер-ссылка для использования в онлайне — <a href="https://www.rks.kr.ua/">Новости Кировограда</a> (скопируйте и вставьте).

Уважайте чужой труд: все новости, опубликованные в РКС, проходят редакторскую правку. Иногда это просто исправление ошибок, но часто, чтобы придать новости читабельный вид, материал приходится переписывать с нуля. И даже в этом случае мы всегда указываем источник. Коллеги, ждем того же от вас. Спасибо.

Кто живет в Кировограде? Смотрите фотографии кировоградцев на сайте «Знакомства в Кировограде»
А еще можно посмотреть, что нового в кирнете

RSS