Кировоград. Портал

Кировоград — новости и сайты

Искать: Как искать?
Детальный поиск
Например:Новости Кировограда

Олександр Жовна став заслуженим діячем УкраїниОлександр Жовна став заслуженим діячем України

канал «Кировоград»

Автора популярних повістей і оповідань, за якими відзнято не один художній фільм, члена спілки кінематографістів України, нашого земляка Олександра Жовну знову відзначено.

Указом Президента України Віктора Ющенка за значний особистий внесок у соціально–економічний та культурний розвиток нашої держави почесне звання «Заслужений діяч мистецтв України» присвоєно письменнику і кінодраматургу Олександру Жовні. Крім цього, нинішнього року за вагомий внесок у вітчизняну літературу, Олександр Жовна став ще й лауреатом премії імені Володимира Винниченка газети «Народне слово».

Взагалі ж новомиргородець Олександр Жовна - людина знана у письменницьких та кінематографічних колах. Його талант не раз високо оцінювали журі різноманітних літературних конкурсів. Письменник тричі виступав автором сценаріїв до фільмів, знятих за його творами. Всі вони - “Партитура на могильному камені”, “Світла ніч” та “Секонд-хенд”, вже побачили світ. У четвертому фільмі «Маленьке життя» Олександр Жовна дебютував ще й як режисер–постановник та актор.

Читайте також про Олександра Жовну:

Теги новости:
Александр Жовна
заслуженный деятель искусств
Маленькая жизнь
Партитура на могильном камне

Новости в тему:

Новости Кировограда: обсудить на кировоградском форуме

Перепечатка материалов допустима только со ссылкой на РКС. Ссылка для традиционных СМИ — rks.kr.ua; гипер-ссылка для использования в онлайне — <a href="https://www.rks.kr.ua/">Новости Кировограда</a> (скопируйте и вставьте).

Уважайте чужой труд: все новости, опубликованные в РКС, проходят редакторскую правку. Иногда это просто исправление ошибок, но часто, чтобы придать новости читабельный вид, материал приходится переписывать с нуля. И даже в этом случае мы всегда указываем источник. Коллеги, ждем того же от вас. Спасибо.

Кто живет в Кировограде? Смотрите фотографии кировоградцев на сайте «Знакомства в Кировограде»
А еще можно посмотреть, что нового в кирнете

RSS