Кировоград. Портал

Кировоград — новости и сайты

Искать: Как искать?
Детальный поиск
Например:Новости Кировограда

В Олександрії підприємцям погрожують проблемами з податковою і міліцієюВ Олександрії підприємцям погрожують проблемами з податковою і міліцією

весь Кировоград

Як повідомлялося раніше, 19 серпня цього року прокуратурою Кіровоградської області за матеріалами Служби безпеки України порушено кримінальну справу проти голови Олександрійської районної державної адміністрації В.Конюшенка щодо отримання хабаря розміром 5 тисяч гривень.

27 серпня затриманого Володимира Конюшенка було випущено під заставу. Проте, як стало відомо сайту "весь Кіровоград", в Олександрії проводиться "щільна" робота з підприємцями, від яких вимагають написати нові заяви з інформацією про те, що згаданий голова РДА вимагав з них хабарі. У разі невиконання підприємцям погрожують виникненням серйозних проблем з правоохоронними та податковими органами.

Як зазначалося, проведена СБУ операція завдала серйозного удару по позиціям безпосереднього керівника підозрюваного, голови Кіровоградської облдержадміністрації Василя Моцного. У зв'язку з цим з'явилася інформація, що в Секретаріаті Президента України обговорюють можливу відставку кіровоградського губернатора.

Теги новости:
взятка
арест
СБУ
уголовное дело
глава райадминистрации
Владимир Конюшенко
Василий Моцный
шантаж
угроза
Александрийский район

Новости в тему:

Новости Кировограда: обсудить на кировоградском форуме

Перепечатка материалов допустима только со ссылкой на РКС. Ссылка для традиционных СМИ — rks.kr.ua; гипер-ссылка для использования в онлайне — <a href="https://www.rks.kr.ua/">Новости Кировограда</a> (скопируйте и вставьте).

Уважайте чужой труд: все новости, опубликованные в РКС, проходят редакторскую правку. Иногда это просто исправление ошибок, но часто, чтобы придать новости читабельный вид, материал приходится переписывать с нуля. И даже в этом случае мы всегда указываем источник. Коллеги, ждем того же от вас. Спасибо.

Кто живет в Кировограде? Смотрите фотографии кировоградцев на сайте «Знакомства в Кировограде»
А еще можно посмотреть, что нового в кирнете

RSS