Кировоград. Портал

Кировоград — новости и сайты

Искать: Как искать?
Детальный поиск
Например:Новости Кировограда

У суботу розпочинається сезон полюванняУ суботу розпочинається сезон полювання

канал «Кировоград»

У суботу, дев’ятого серпня, о 18:00 розпочинається сезон полювання на пернату дичину. Виходити на промисел дозволятиметься три дні на тиждень: у середу, суботу та неділю. На сьогодні дозволи вже отримали п’ять тисяч мисливців.

У минулому році через необережне поводження зі зброєю на полюванні загинула одна людина і двоє поранено. Ще у сімдесяти двох мисливців через порушення правил безпеки правоохоронці вилучили рушниці. Щоб не допустити трагічних випадків у цьому сезоні, контролюючі служби посилять перевірки.

Полювання на пернату дичину триватиме до 22 листопада. Трохи раніше, 1 листопада, закінчиться сезон на перепілку і розпочнеться полювання на фазана, яке триватиме 22 дні. Одноденна норма мисливця – три пташки.

Якщо учасник полювання перевищить норми, на нього чекають чималі штрафи. За зайво впольованих гусей і фазанів - 500 гривень, за курочок та куріпок – 250. Життя одного лебедя коштує тисячу гривень. Притягуватимуться до адміністративної відповідальності також мисливці, які під час полювання будуть рибалити.

Правоохоронці нагадують: мисливцям забороняється полювати на заповідних територіях, вживати спиртні напої, наводити зброю на людей і домашніх тварин, стріляти у межах населених пунктів та їх околиць. Каратимуться постріли з автомобілів та "на звук". Порушники цих та багатьох інших правил будуть притягнені до адміністративної та кримінальної відповідальності, зброя вилучатиметься безпосередньо на місці порушення.

Теги новости:
охота
открытие сезона охоты
штраф
правила безопасности
несчастный случай на охоте

Новости в тему:

Новости Кировограда: обсудить на кировоградском форуме

Перепечатка материалов допустима только со ссылкой на РКС. Ссылка для традиционных СМИ — rks.kr.ua; гипер-ссылка для использования в онлайне — <a href="https://www.rks.kr.ua/">Новости Кировограда</a> (скопируйте и вставьте).

Уважайте чужой труд: все новости, опубликованные в РКС, проходят редакторскую правку. Иногда это просто исправление ошибок, но часто, чтобы придать новости читабельный вид, материал приходится переписывать с нуля. И даже в этом случае мы всегда указываем источник. Коллеги, ждем того же от вас. Спасибо.

Кто живет в Кировограде? Смотрите фотографии кировоградцев на сайте «Знакомства в Кировограде»
А еще можно посмотреть, что нового в кирнете

RSS