Кировоград. Портал

Кировоград — новости и сайты

Искать: Как искать?
Детальный поиск
Например:Новости Кировограда

На Кіровоградщині кошти вкладаються головним чином у соціальне будівництвоНа Кіровоградщині кошти вкладаються головним чином у соціальне будівництво

Прес-служба ОДА

6 серпня 2008 року у малому залі обласної державної адміністрації начальник управління капітального будівництва облдержадміністрації Валерій Кошовенко зустрівся з представниками місцевих мас-медіа для того, щоб розповісти про роботу галузі будівництва області та привітати колег з наступаючим професійним святом – Днем будівельника.

Валерій Кошовенко розпочав свою прес-конференцію досить незвично - з аналізу галузі будівництва у радянський період. За його словами, тоді у галузь вкладалися значні кошти, результатом чого стало будівництво багаточисельних і потужних промислових об’єктів. Разом з тим, ці фінансові вкладення не підкріплювалися економічними розрахунками доцільності будівництва. І не випадково ще з радянських часів у Кіровоградській області залишилися недобудованими ряд промислових підприємств, які так і не запрацювали, зокрема, гідролізно-дріжджевий завод та дизельний завод поблизу Кіровограда.

Сьогодні керівництво облдержадміністрації основні зусилля у будівництві спрямовує на вирішення нагальних соціальних проблем: реконструкцію та будівництво нових закладів освіти, охорони здоров’я, культури, будівництва нового житла. За словами Валерія Кошовенка, до нового навчального року в області відриється чимало новозбудованих та реконструйованих шкіл: у с.Шамраєвому Ульяновського району, у с.Бузинкувате Вільшанського району, а також школи в Устинівському та Онуфріївському районах.

У цьому році має бути введений в дію радіологічний корпус обласного онкологічного диспансеру, запрацює інфекційний корпус обласної лікарні. У Добровеличківському районі до 1 вересня буде введена в дію Піщанобрідська лікарня на 30 ліжок. Планується реконструювати значну частину приміщення обласного краєзнавчого музею, в обласній філармонії мають бути реконструйовані системи опалення та вентиляції, встановлена систему кондиціювання.

На звершення прес-конференції Валерій Кошовенко поздоровив усіх будівельників області з наступаючим професійним святом – Днем будівельника, побажав їм здоров’я, родинного затишку та професійних здобутків.

Читайте также:

Перепечатка материалов допустима только со ссылкой на РКС. Ссылка для традиционных СМИ — rks.kr.ua; гипер-ссылка для использования в онлайне — <a href="https://www.rks.kr.ua/">Новости Кировограда</a> (скопируйте и вставьте).

Уважайте чужой труд: все новости, опубликованные в РКС, проходят редакторскую правку. Иногда это просто исправление ошибок, но часто, чтобы придать новости читабельный вид, материал приходится переписывать с нуля. И даже в этом случае мы всегда указываем источник. Коллеги, ждем того же от вас. Спасибо.

Кто живет в Кировограде? Смотрите фотографии кировоградцев на сайте «Знакомства в Кировограде»
А еще можно посмотреть, что нового в кирнете

RSS