Кировоград. Портал

Кировоград — новости и сайты

Искать: Как искать?
Детальный поиск
Например:Новости Кировограда

Кіровоградська спортсменка встановила світовий рекорд у ПекініКіровоградська спортсменка встановила світовий рекорд у Пекіні

Прес-служба ОДА

Голова обласної державної адміністрації Василь Моцний надіслав вітальну телеграму кіровоградці Аллі Мальчик, яка сьогодні на Паралімпійських іграх у Пекіні завоювала золоту медаль, штовхнувши ядро на 9,33 метра і встановивши новий світовий рекорд у класі F35/36 (ДЦП). Це вже друга нагорода нашої землячки на Паралімпіаді: 9 вересня вона здобула «бронзу» у метанні диска, пропустивши вперед лише суперниць із Китаю та Австралії.

У скарбничці особистих титулів спортсменки – срібна і бронзова медалі чемпіонату світу-2002 (ядро, диск), золота медаль чемпіонату Європи-2003 (ядро), «срібло» і «золото» на світовій першості-2006. Вона майстер спорту міжнародного класу.

Здобуті на нинішніх Паралімпійських іграх медалі, і особливо, звання чемпіона, стануть гарним подарунком Аллі до її 31-го дня народження, який вона святкуватиме завтра, 13 вересня.
Золота медаль нашої землячки стала дванадцятою нагородою найвищої проби у скарбничці української збірної. А загалом представники України завоювали вже 36 медалей (12 золотих, 9 срібних та 15 бронзових нагород) і займають 5-те загальнокомандне місце.

Читайте також про Аллу Мальчик:

Теги новости:
Алла Мальчик
толкание ядра
мировой рекорд
Пекин-2008
параолимпийские игры
золотая медаль
спорт

Новости в тему:

Новости Кировограда: обсудить на кировоградском форуме

Перепечатка материалов допустима только со ссылкой на РКС. Ссылка для традиционных СМИ — rks.kr.ua; гипер-ссылка для использования в онлайне — <a href="https://www.rks.kr.ua/">Новости Кировограда</a> (скопируйте и вставьте).

Уважайте чужой труд: все новости, опубликованные в РКС, проходят редакторскую правку. Иногда это просто исправление ошибок, но часто, чтобы придать новости читабельный вид, материал приходится переписывать с нуля. И даже в этом случае мы всегда указываем источник. Коллеги, ждем того же от вас. Спасибо.

Кто живет в Кировограде? Смотрите фотографии кировоградцев на сайте «Знакомства в Кировограде»
А еще можно посмотреть, что нового в кирнете

RSS