Кировоград. Портал

Кировоград — новости и сайты

Искать: Как искать?
Детальный поиск
Например:Новости Кировограда

Вартість проїзду у тролейбусі в Кіровограді може піднятися до 1 гривніВартість проїзду у тролейбусі в Кіровограді може піднятися до 1 гривні

Кіровоград.proUA.com

ТОВ «Єлисаветградська транспортна компанія» підготувало документи про підвищення тарифу за проїзд у тролейбусах до 1 гривні.

Про це журналістам повідомив директор ТОВ Олег Плохов.

Рішення про підвищення тарифів прийматиме міськвиконком.

«Ми підготували документи. Нам би дуже цього не хотілося, адже ми – соціально орієнтоване підприємство. Але собівартість проїзду одного пасажира у тролейбусі коливається від 1,25 до 1,3 гривні», – пояснив Плохов. За його словами, підприємство щороку отримує дотацію із державного бюджету на перевезення пільгових категорій пасажирів, але цих коштів не вистачає.

Щодня на 5 тролейбусних маршрутах у Кіровограді працюють 22 – 25 тролейбусів. Торік ТОВ «Єлисаветградська транспортна компанія» перевезло близько 17 мільйонів пасажирів, більша частина яких – представники пільгових категорій населення.

Читайте також:

Перепечатка материалов допустима только со ссылкой на РКС. Ссылка для традиционных СМИ — rks.kr.ua; гипер-ссылка для использования в онлайне — <a href="https://www.rks.kr.ua/">Новости Кировограда</a> (скопируйте и вставьте).

Уважайте чужой труд: все новости, опубликованные в РКС, проходят редакторскую правку. Иногда это просто исправление ошибок, но часто, чтобы придать новости читабельный вид, материал приходится переписывать с нуля. И даже в этом случае мы всегда указываем источник. Коллеги, ждем того же от вас. Спасибо.

Кто живет в Кировограде? Смотрите фотографии кировоградцев на сайте «Знакомства в Кировограде»
А еще можно посмотреть, что нового в кирнете

RSS