Кировоград. Портал

Кировоград — новости и сайты

Искать: Как искать?
Детальный поиск
Например:Новости Кировограда

Олександра Дануцу виключили з «Нашої України»Олександра Дануцу виключили з «Нашої України»

весь Кіровоград

Як повідомили інтернет-виданню «весь Кіровоград» у кіровоградському осередку «Нашої України», вчора, 7 жовтня, під головуванням Віри Ульянченко відбулося засідання Президії політичної ради політичної партії «Наша Україна» у Києві. На засіданні, зокрема, було розглянуто питання сенсаційної заяви Кіровоградської міської організації політичної партії «Наша Україна» про підтримку Юлії Тимошенко на президентських виборах.

Цьому питанню було приділено понад дві години обговорення, наслідком якого стало виключення з партії голови Кіровоградської міської організації політичної партії «Наша Україна», керівника фракції «Наша Україна» в Кіровоградській міській раді Олександра Дануци. Також президія партії прийняла рішення про перереєстрацію Кіровоградської міської організації політичної партії «Наша Україна» і утворила для цього відповідний оргкомітет.

Це рішення фактично означає, що нинішню міську організацію НУ у Кіровограді буде ліквідовано і створено натомість новий осередок зі «зручними» Києву керівниками. Таке рішення було прийняте членами Президії незважаючи на точку зору члена політради партії, народного депутата Андрія Парубія, яку він оприлюднив раніше.

Сайт «весь Кіровоград» звернувся за коментарем з цього приводу до самого Олександра Дануци, який зазначив:

«Це рішення я розцінюю не інакше, як прояв істерики партійних «босів», що давно вже поставили себе над реальною ситуацією, яка склалася в низових партійних організаціях. Ми неодноразово зверталися до партійного керівництва, у тому числі до лідера партії Віктора Ющенка з проханням звернути увагу на думку простих партійців. Проте нам в кращому випадку не відповідали взагалі, а подекуди навіть присилали київських емісарів, щоб "поставити нас на місце".

Рада Кіровоградської міської організації після тривалого обговорення прийняла на своєму засіданні 29 жовтня виважене рішення про підтримку кандидатури Юлії Тимошенко на президентських виборах. За це рішення проголосували вісім присутніх на засіданні членів ради, з одинадцяти загалом. Сьогодні я знаю, що наша ініціатива обговорюється в районах області, і подібні рішення прийняли вже в місті Олександрія та Олександрійському районі.

Рішення нашої ради було колегіальним і не порушувало жодної норми статуту партії. На нашу думку, воно мало стати початком широкої партійної дискусії напередодні з'їзду, який має висунути кандидата у президенти від «Нашої України». Але ця заява отримала надто широкий резонанс у засобах масової інформації, і я точно знаю, що вона надзвичайно не сподобалася голові партії Віктору Ющенко. Тому, у найгірших традиціях «сталінських трійок», 7 жовтня президія партії прийняла рішення про моє персональне виключення з членів партії та фактичну ліквідацію Кіровоградського міського осередку «Нашої України».

Очевидно, що у демократичній політичній силі мали хоча б вислухати наші аргументи, що лягли в основу такого рішення. Мені сумно і боляче, що партія, котра зросла на демократичних ідеалах та цінностях Помаранчевого Майдану, докотилася до рівня дрібного авторитаризму».

Нагадаємо, що Олександр Дануца є одним з найбільш рейтингових політиків міста Кіровограда. Наразі він є керівником фракції «Наша Україна» та президентом Кіровоградського обласного Благодійного фонду підтримки незалежної преси.

Свою політичну кар'єру Олександр Анатолійович розпочав у Всеукраїнській громадській організації «Молодий рух», де згодом став заступником голови ВМГО «Молодий рух» та помічником-консультантом народного депутата В'ячеслава Кириленка. У 2002 році Олександр Дануца у 22-річному віці, балотуючись від виборчого блоку «Наша Україна» у Голованіському мажоритарному окрузі, програв вибори «співучому ректору» Михайлу Поплавському.

У 2004 році Дануца очолює редакцію інформаційних програм місцевого телеканалу «Стимул», що ретранслює «5 канал». Під час президентської кампанії, що мала особливий характер в 100-му виборчому окрузі Кіровограда, на Олександра Дануцу двома невідомими було скоєно напад у ліфті готелю, де розташовувалася телекомпанія. Нападники ставили вимогу не виходити більше в ефір. Натомість після цього нападу кількість ефірів було значно збільшено.

У 2006-2007 роках Олександр Дануца очолює Кіровоградський міський виборчий штаб Блоку «Наша Україна», а наприкінці 2006 року лише 300 голосів не вистачає для його перемоги на перевиборах Кіровоградського міського голови.

Теги новости:
Александр Дануца
Наша Украина
выборы
президент
Виктор Ющенко
Юлия Тимошенко

Новости в тему:

Новости Кировограда: обсудить на кировоградском форуме

Перепечатка материалов допустима только со ссылкой на РКС. Ссылка для традиционных СМИ — rks.kr.ua; гипер-ссылка для использования в онлайне — <a href="https://www.rks.kr.ua/">Новости Кировограда</a> (скопируйте и вставьте).

Уважайте чужой труд: все новости, опубликованные в РКС, проходят редакторскую правку. Иногда это просто исправление ошибок, но часто, чтобы придать новости читабельный вид, материал приходится переписывать с нуля. И даже в этом случае мы всегда указываем источник. Коллеги, ждем того же от вас. Спасибо.

Кто живет в Кировограде? Смотрите фотографии кировоградцев на сайте «Знакомства в Кировограде»
А еще можно посмотреть, что нового в кирнете

RSS