Кировоград. Портал

Кировоград — новости и сайты

Искать: Как искать?
Детальный поиск
Например:Новости Кировограда

Податкова застерігає кіровоградських підприємців від «телефонних» шахраївПодаткова застерігає кіровоградських підприємців від «телефонних» шахраїв

Прес-служба ДПА

Відділ по боротьбі з корупцією в органах ДПС ДПА у Кіровоградській області попереджає, що на території Кіровоградської області діють особи, які шахрайськими діями намагаються заволодіти грошима приватних підприємців.

Схема діяльності шахраїв наступна: встановлюють робочі телефони ресторанів, готелів та мобільні телефони їх власників, на які телефонують та представляються керівниками податкової служби, замовляють номера в готелі та обідній стіл на 8-10 чоловік. Через деякий час посилаючись на те, що знаходяться в дорозі і немає можливості поповнити рахунок мобільного телефону, просять терміново купити картки на поповнення та переслати їх номера. Після отримання ними номерів карток для поповнення мобільних телефонів будь-які контакти з підприємцями припиняються, а номера мобільних телефонів шахраїв вимикаються із мережі зв'язку.

Якщо до вас звернуться з подібним проханням невідомі громадяни, будьте уважні, не виконуйте їхні замовлення та пам'ятайте, що працівник податкової служби є державним службовцем і за виконання ним службових обов'язків держава виплачує йому заробітну плату.

З приводу шахраїв, які намагаються зчорнити та дискредитувати органи податкової служби, просимо терміново телефонувати до відділу по боротьбі з корупцією в органах ДПС ДПА у Кіровоградській області на телефон довіри (0522) 36-69-43. Телефон довіри працює цілодобово.

Теги новости:
мошенничество
налоговая инспекция

Новости в тему:

Новости Кировограда: обсудить на кировоградском форуме

Перепечатка материалов допустима только со ссылкой на РКС. Ссылка для традиционных СМИ — rks.kr.ua; гипер-ссылка для использования в онлайне — <a href="https://www.rks.kr.ua/">Новости Кировограда</a> (скопируйте и вставьте).

Уважайте чужой труд: все новости, опубликованные в РКС, проходят редакторскую правку. Иногда это просто исправление ошибок, но часто, чтобы придать новости читабельный вид, материал приходится переписывать с нуля. И даже в этом случае мы всегда указываем источник. Коллеги, ждем того же от вас. Спасибо.

Кто живет в Кировограде? Смотрите фотографии кировоградцев на сайте «Знакомства в Кировограде»
А еще можно посмотреть, что нового в кирнете

RSS