Кировоград. Портал

Кировоград — новости и сайты

Искать: Как искать?
Детальный поиск
Например:Новости Кировограда

У Кіровограді оголошено карантинні заходиУ Кіровограді оголошено карантинні заходи

Кіровоградська міська рада

5 листопада у Кіровограді подолано епідеміологічний поріг захворюваності. Як повідомив головний санітарний лікар міста Іван Касьяненко, станом на сьогоднішній день кількість хворих грипом на 10 тисяч мешканців склала 97,78, при пороговому показнику 88,8.

У той же час, за інформацією начальника управління охорони здоров’я міської ради Любові Пивоварчук, динаміка звернень громадян за лікарською допомогою в останню добу свідчить про суттєве зменшення загальної кількості захворювань в обласному центрі.

Любов Пивоварчук пояснила, що обчислення епідеміологічного показника виконується накопичувальним методом з початку періоду загрози епідемії. На сьогодні, 5 листопада, зареєстровано 2937 хворих, але в останню добу за медичною допомогою звернулись 649 кіровоградців, що майже вдвічі менше, ніж у понеділок 2 листопада. Госпіталізовано 122 особи, діагноз грип типу А мають 20 хворих, з яких у 10, що захворіли першими і прибули з ендемічних зон, стан здоров’я пішов на покращання.

Введення у Кіровограді карантину передбачає повну заборону на проведення заходів з масовим скупченням людей, обов’язкове дотримання маскового режиму, заборону відвідування хворих у стаціонарах лікувально–профілактичних закладів, заборону на проведення планових операцій, крім ургентних та заборону проведення щеплень.

Фото — Gettyimages.com

Теги новости:
медицина
грипп
карантин
эпидемия
эпидемический порог

Новости в тему:

Новости Кировограда: обсудить на кировоградском форуме

Перепечатка материалов допустима только со ссылкой на РКС. Ссылка для традиционных СМИ — rks.kr.ua; гипер-ссылка для использования в онлайне — <a href="https://www.rks.kr.ua/">Новости Кировограда</a> (скопируйте и вставьте).

Уважайте чужой труд: все новости, опубликованные в РКС, проходят редакторскую правку. Иногда это просто исправление ошибок, но часто, чтобы придать новости читабельный вид, материал приходится переписывать с нуля. И даже в этом случае мы всегда указываем источник. Коллеги, ждем того же от вас. Спасибо.

Кто живет в Кировограде? Смотрите фотографии кировоградцев на сайте «Знакомства в Кировограде»
А еще можно посмотреть, что нового в кирнете

RSS