Кировоград. Портал

Кировоград — новости и сайты

Искать: Как искать?
Детальный поиск
Например:Новости Кировограда

Мер Кіровограда звинуватив Партію регіонів у «чорному» піаріМер Кіровограда звинуватив Партію регіонів у «чорному» піарі

Кіровоградська міська рада

Заява кіровоградського міського голови Володимира Пузакова щодо використання «чорного» піару Кіровоградською міською організацією Партії регіонів

На цьому тижні в домівки кіровоградців були адресно доставлені листівки брудного змісту, що мали на меті скомпрометувати мене як міського голову, керівників органів місцевого самоврядування обласного центру, а також галузь охорони здоров'я міської ради.

Вкрай здивувало й обурило те, що відверто чорнопіарівські листівки підписані іменем потужної та поважної політичної сили - Партії регіонів, її Кіровоградської міської організації.

Дуже прикро, що на друкування та розповсюдження принижуючого перш за все його авторів пасквілю були витрачені чималі кошти. Так, ганебний комікс було надруковано на дорогому глянцевому папері великим тиражем і, напевно, ініціаторам виливання бруду довелося понести значні витрати на доставку листівок. Вважаю неприпустимим і аморальним подібний крок місцевої організації ПР, що такими некоректними політичними вивертами ганьбить парламентську політсилу, котра по праву є одним із лідерів політичних уподобань українців. Партія регіонів регулярно проводить благодійні акції, і саме в цю дуже скрутну для всіх годину значні кошти, що викинули на виготовлення та розповсюдження чорнопіарівських листівок, треба було спрямувати на допомогу котрійсь із лікарень, на боротьбу з загрозами епідемії чи на збереження здоров'я людей.

Переконаний, що лідер Партії регіонів Віктор Федорович Янукович не поінформований про подібну самодіяльність міськорганізації ПР, буде глибоко обурений її діями, а також тим, яким чином використовуються та на що спрямовуються партійні кошти. Я підготував звернення до голови Партії регіонів стосовно методів "роботи" новоспечених партійців у Кіровограді: впевнений, Віктор Федорович дасть гідну оцінку викидам чорного піару, а також зверне увагу, на що саме так безглуздо витрачаються партійні гроші. Бо подібні дії компрометують ПР взагалі, нищать її позитивний імідж як дієвої політичної сили, що готова прийти на допомогу пересічним українцям.

Пасквілянти згадали трагічну історію, неприпустимий факт, що мав місце в Кіровограді за часи, коли галузь охорони здоров'я безпосередньо було підпорядковано екс-заступнику міського голови Вадиму Волканову. Вони наголошують на тому, що обласна влада відреагувала на резонансний факт звільненням з посади керівника обласного управління охорони здоров'я Миколи Бенета, а міська - начебто ні. Після неодноразових звернень до мене особисто головних лікарів, лікарів, медпрацівників медичних закладів міста щодо значних недоліків керівництва В.Волканова, необхідності кадрових змін та враховуючи вищезазначений трагічний інцидент, я на сесії міськради поставив на голосування депутатського корпусу питання про звільнення з посади Вадима Волканова. Мене підтримали депутати, й більшістю голосів його було звільнено. Зауважу, що з цього питання голосувала "за" і фракція Партії регіонів, яка підійшла до вказаної проблеми об'єктивно та визнала недоліки в роботі свого на той час однопартійця. Тобто підкреслю - міська влада вчасно відреагувала на надзвичайну подію, про яку йдеться в листівці, звільненням Волканова.

Мені б хотілося звернуся до міськорганізації ПР щодо необхідності детально вивчати причини та аналізувати ситуацію стосовно того, хто винен і мав нести відповідальність за той трагічний випадок. За діри в керуванні напрямком повинен відповідати безпосередньо заступник міського голови.

Зараз наближається до завершення процес реорганізації гуманітарної сфери Кіровограда. Створено відповідний департамент, з метою оптимізації надання ефективної медичної допомоги та наближення її до кожного кіровоградця органи міської представницької та виконавчої влади розробили цілу низку реформ у медичній сфері. Торкнуться вони й безпосередньо галузі освіти, де також виявлені численні недоліки, напевне, слід очікувати відповідних кадрових змін. Міська влада плідно працює над цим питанням і має на меті ліквідувати всі виявлені негативні тенденції в галузі освіти.

Підсумовуючи, хочу звернути увагу новоспеченого керівництва ПР Кіровограда, що не слід будувати стратегію виборчої кампанії на відвертому бруді, чорному піарі та безпідставних звинуваченнях. Набувати політичних дивідендів треба добрими справами, активною участю у вирішенні проблемних питань громади міста, а не в дорогих паперових війнах. Це не красить ні тих, хто ініціює такі ганебні акції, ні політичну силу, яка під ними підписується.

Міський голова Кіровограда Володимир Пузаков

Теги новости:
Владимир Пузаков
Вадим Волканов
медицина
Партия регионов
предвыборные технологии

Новости в тему:

Новости Кировограда: обсудить на кировоградском форуме

Перепечатка материалов допустима только со ссылкой на РКС. Ссылка для традиционных СМИ — rks.kr.ua; гипер-ссылка для использования в онлайне — <a href="https://www.rks.kr.ua/">Новости Кировограда</a> (скопируйте и вставьте).

Уважайте чужой труд: все новости, опубликованные в РКС, проходят редакторскую правку. Иногда это просто исправление ошибок, но часто, чтобы придать новости читабельный вид, материал приходится переписывать с нуля. И даже в этом случае мы всегда указываем источник. Коллеги, ждем того же от вас. Спасибо.

Кто живет в Кировограде? Смотрите фотографии кировоградцев на сайте «Знакомства в Кировограде»
А еще можно посмотреть, что нового в кирнете

RSS