Кінотеатр «Зоряний» з початку епідеміїї зазнав колосальних збитків
Дзеркало тижня
Якщо до світової економічної кризи вітчизняний бізнес, судячи з усього, вже адаптувався, то епідемія й карантин, несподівано оголошені в Україні, не просто заскочили його зненацька, а й б’ють по кишені значно сильніше. І з цим нічого не вдієш, адже перший інформаційний «дзвіночок» повергнув населення (читай — кінцевого споживача товарів і послуг) у шоковий стан. Так, за оцінками фахівців, продажі у сфері розваг у Західному регіоні знизилися приблизно на 80%, а продовольчі ринки втратили близько 70% прибутку. Що робити?
Висновки маркетологів підтверджують і керівники закладів, чий прибуток безпосередньо пов’язаний із великими потоками населення чи масовими його скупченнями: супермаркетів, ресторанів, торговельно-розважальних центрів. У Кіровограді однією з жертв оголошених у місті карантинних заходів став колектив кінотеатру «Зоряний».
Тетяна Краснощоченко, директор Кіровоградського кінотеатру «Зоряний»:
— За кілька днів епідемії наше ЗАТ зазнало колосальних збитків, оскільки в умовах кризи нашим основним кіноглядачем були діти. Йдеться про організовані кіноперегляди для шкіл, а також про дітей, які приходять із батьками. 29 жовтня в кінотеатрах України стартував перший російський фільм, знятий спільно з компанією «Уолт Дісней», — «Книга Майстрів». Але минулої суботи-неділі дітей у нашому кінотеатрі вже не було. Ми в один момент втратили всю дитячу аудиторію, що, за нашими підрахунками, становить близько 50% доходу від прокату фільмів. Ще раніше внаслідок кризи ми втратили близько 20% відвідувань, але це стосувалося переважно дорослої аудиторії. Нині становище склалося просто критичне...
Величезних втрат зазнають дистрибуторські компанії, які вкладають кошти у прокат фільмів в Україні. Так, відома компанія «Бі Енд Ейч» вклала великі гроші у прокат «Книги Майстрів». Було випущено багато копій кінострічки, викуплено права показу в Україні, — проте внаслідок епідемії все це вилилося в колосальні збитки...
Ми підтримуємо контакти з колегами із Хмельницького, який уже ввійшов у зону ризику. Там кінотеатри сьогодні ще працюють, але людей практично немає, за минулу добу хмельницький кінотеатр відвідало 34 чоловіки. Тому в цьому місті стоїть питання закриття кінозалів.
У нас у Кіровограді в звичайний вихідний день кінотеатр відвідують близько 200—300 глядачів. Вчора «Зоряний» відвідало всього 68 чоловік. З таким обігом коштів оплатити навіть тепло, яке обходиться до 1000 гривень на добу, нереально, адже ціна квитка в кінотеатр у нашому місті всього 10—20 гривень, — це не столиця.
Постає питання: за чий рахунок посилати колектив у відпустку? З 1 листопада набрала чинності постанова про підвищення мінімальної заробітної плати. Це позначиться на сумі відпускних.
Якщо місцева влада все-таки прийме рішення про закриття кінотеатрів, нам доведеться вирішувати це питання на зборах акціонерів. Проте опалення в кінотеатрі на цей період однозначно буде відключене...
Читайте також:
Фото — Виталий Николаевич
- Теги новости:
- грипп
- ОРВИ
- эпидемия
- отдых
- досуг
- кинотеатр Зоряный
- кино
- Татьяна Краснощеченко
Новости в тему:
- На Кіровоградщині госпіталізовано більше 200 хворих на грип — весь Кіровоград
- Як Кіровоград відсвяткує День міста-2012? — Кіровоградська правда
- День города в Кировограде: программа праздника — Утренний город
- У Кіровограді відбудеться свято вулиці Тарковського — Fotoinform
- Туристичний вікенд на Хуторі Надія — весь Кіровоград
Перепечатка материалов допустима только со ссылкой на РКС. Ссылка для традиционных СМИ — rks.kr.ua; гипер-ссылка для использования в онлайне — <a href="https://www.rks.kr.ua/">Новости Кировограда</a> (скопируйте и вставьте).
Уважайте чужой труд: все новости, опубликованные в РКС, проходят редакторскую правку. Иногда это просто исправление ошибок, но часто, чтобы придать новости читабельный вид, материал приходится переписывать с нуля. И даже в этом случае мы всегда указываем источник. Коллеги, ждем того же от вас. Спасибо.