Кировоград. Портал

Кировоград — новости и сайты

Искать: Как искать?
Детальный поиск
Например:Новости Кировограда

Приміські маршрути КіровоградаПриміські маршрути Кіровограда

Кіровоградська міська рада

У вересні цього року виконком Кіровоградської міської ради прийняв рішення «Про погодження зупинок та схем руху приміських маршрутів», яким було визначено зупинки транспорту загального користування приміського сполучення, а також схеми їх руху вулицями Кіровограда.

Але, незважаючи на це рішення, а також на ряд законодавчих актів, транспортні засоби, які курсують за маршрутами «Кіровоград – с.Соколівське», «Кіровоград – с.Черняхівка», «Кіровоград – с.Велика Северинка», «Кіровоград – с.Бережинка» та «Кіровоград – с.Первозванівка», рухаються центральними вулицями міста у режимі маршрутного таксі, перевізники самовільно присвоїли номери маршрутам (155, 220, 284-А, 500, 550), визначили кінцеві зупинки, де відсутні автостанції (райцентр), здійснюють посадку (висадку) пасажирів у непогоджених місцях, беруть плату за проїзд за тарифами, погодженими для перевізників, які працюють на міських маршрутах.

Зазначене рішення виконкому міської ради викликала чимало звернень як мешканців обласного центру, так і жителів навколишніх сіл, які постійно користуються вищевказаними маршрутами. Тож директор департаменту розвитку торгівлі, побутового обслуговування, транспорту та зв’язку міської ради Микола Цуканов провів нараду за участі голови Кіровоградської райдержадміністрації Миколи Фомуляєва та депутата обласної ради, голови Кіровоградської обласної організації інвалідів Сергія Подорожнього.

Розуміючи соціальну важливість питання, необхідність забезпечення мешканців прилеглих до обласного центру сіл регулярним сполученням з Кіровоградом та рухом по місту, враховуючи також колективне звернення керівників підприємств, що розташовані у районному центрі Кіровограда, на нараді було прийнято спільне рішення звернутись до замовника перевезень на приміських маршрутах – обласної державної адміністрації з пропозиціями організувати перевезення пасажирів міськими маршрутами (наприклад, №5 – до с.Бережинки, №50 – до сіл Соколівського та Черняхівки, №107 – до с.Велика Северинка. При цьому для здешевлення проїзду залишити приміські маршрути «Кіровоград– с.Велика Северинка», «Кіровоград – с.Бережинка», «Кіровоград – с.Соколівське», «Кіровоград – с.Черняхівка», Кіровоград – с.Первозванівка» з визначенням рейсів до автостанцій №№1,2.

Був запропонований також альтернативний варіант – перевести приміські маршрути №№ 155, 220, 283, 284, 500, 550 до складу міських з включенням їх до реєстру автобусних маршрутів загального користування міста Кіровограда з виїздом за територію міста за погодженням із Кіровоградською райдержадміністрацією з подальшим проведенням конкурсів та визначенням перевізників, як того вимагає закон.

Ці пропозиції потрібно розглянути у найкоротші терміни, адже зараз міська влада проводить процедуру формування міської маршрутної мережі автобусів загального користування.

Фото — Р.К.С.

Теги новости:
транспорт
городской транспорт
пригородный транспорт

Новости в тему:

Новости Кировограда: обсудить на кировоградском форуме

Перепечатка материалов допустима только со ссылкой на РКС. Ссылка для традиционных СМИ — rks.kr.ua; гипер-ссылка для использования в онлайне — <a href="https://www.rks.kr.ua/">Новости Кировограда</a> (скопируйте и вставьте).

Уважайте чужой труд: все новости, опубликованные в РКС, проходят редакторскую правку. Иногда это просто исправление ошибок, но часто, чтобы придать новости читабельный вид, материал приходится переписывать с нуля. И даже в этом случае мы всегда указываем источник. Коллеги, ждем того же от вас. Спасибо.

Кто живет в Кировограде? Смотрите фотографии кировоградцев на сайте «Знакомства в Кировограде»
А еще можно посмотреть, что нового в кирнете

RSS