Кировоград. Портал

Кировоград — новости и сайты

Искать: Как искать?
Детальный поиск
Например:Новости Кировограда

Голова Кіровоградської ОДА побував у Знам'янціГолова Кіровоградської ОДА побував у Знам'янці

Прес-служба ОДА

Голова облдержадміністрації Володимир Мовчан побував з черговою робочою поїздкою у місті Знам’янка.

Спершу Володимир Мовчан зустрівся з громадськістю міста у приміщенні Знамянського міськвиконкому. Під час зустрічі він акцентував увагу на активізації ролі місцевих громад, відновленні підприємств, які можуть наповнювати місцевий бюджет, ознайомив присутніх з подальшими планами роботи обласної влади стосовно наповнення обласного бюджету.

У програмі робочої поїздки голови облдержадміністрації було заплановано ознайомлення з низкою об’єктів, які складають промисловий та аграрний потенціал міста.

Першу зупинку голова облдержадміністрації здійснив на ТОВ «Геоід». Його керівник Сергій Кліпацький познайомив гостей з діяльністю та продукцією підприємства. За його словами, ТОВ "Геоід" утворилося в 1995 році як підприємство, що спеціалізується на проектно-вишукувальних роботах для будівництва. Основною продукцією підприємства є металопластикові вікна та двері, будівельні склопакети, а також антимоскитні та водовідливні системи. У 2008 році ТОВ "Геоід" було відзначене на офіційному державному рівні: підприємство стало переможцем національного бізнес-рейтингу у галузі «Виробництво будівельних виробів з пластмас», посіло 26 місце в Україні та отримало Почесний диплом і медаль "Лідер галузі". Сергій Кліпацький зазначив, що продукція, яка виготовляється підприємством, пройшла чергову сертифікацію Держстандарту в системі УкрСЕПРО та отримала п’ятий сертифікат відповідності. Зараз дилерська мережа ТОВ "Геоід" налічує 116 представництв у 8 областях України і постійно розширюється.

Своїми здобутками поділився з головою облдержадміністрації і керівник ТОВ «Агропродукт» Василь Порхун. За його словами, завод складає основу харчової промисловості Знам’янки і спеціалізується на виробництві кондитерських виробів (мармелад, драже, халва, різноманітне печиво).

Завершив робочу поїздку Володимир Мовчан ознайомленням з виробничими можливостями ВАТ «Знам’янське хлібоприймальне підприємство».

Теги новости:
Владимир Мовчан
Знаменка
Знаменский район
промышленность
пищевая промышленность
экономика
бюджет

Новости в тему:

Новости Кировограда: обсудить на кировоградском форуме

Перепечатка материалов допустима только со ссылкой на РКС. Ссылка для традиционных СМИ — rks.kr.ua; гипер-ссылка для использования в онлайне — <a href="https://www.rks.kr.ua/">Новости Кировограда</a> (скопируйте и вставьте).

Уважайте чужой труд: все новости, опубликованные в РКС, проходят редакторскую правку. Иногда это просто исправление ошибок, но часто, чтобы придать новости читабельный вид, материал приходится переписывать с нуля. И даже в этом случае мы всегда указываем источник. Коллеги, ждем того же от вас. Спасибо.

Кто живет в Кировограде? Смотрите фотографии кировоградцев на сайте «Знакомства в Кировограде»
А еще можно посмотреть, что нового в кирнете

RSS