Кировоград. Портал

Кировоград — новости и сайты

Искать: Как искать?
Детальный поиск
Например:Новости Кировограда

На Кіровоградщині «оцифрували» понад 3 тисячі дітейНа Кіровоградщині «оцифрували» понад 3 тисячі дітей

Кіровоград.proUA.com

На Кіровоградщині до єдиної інформаційно-аналітичної системи «Діти» внесено персональну інформацію про 3272 дитини.

Про це йдеться в інформації прес-служби облдержадміністрації про колегію служби у справах дітей ОДА.

В ній також зазначається, що в області вже створено єдину Всеукраїнську інформаційно-аналітичну базу «Діти», яка містить вичерпну інформацію про дітей, про дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, форми їх влаштування, сім’ї, які виявили бажання взяти їх на виховання, а також інформацію про дітей, які опинилися в складних життєвих обставинах.

Також повідомляється, що службами у справах дітей райдержадміністрацій, міськвиконкомів протягом 9 місяців 2009 року проведено профілактичні рейди «Діти вулиці» та «Вокзал». Під час 1016 рейдів виявлено 502 дитини, з яких 83 безпритульні та схильні до бродяжництва і жебракування.

Окрім цього, 2009 року в рамках проведення в області Всеукраїнського рейду «Урок» 3202 дітям з малозабезпечених сімей та сімей, які опинилися у складних життєвих обставинах, надано допомогу одягом, взуттям та канцприладдям у розмірі 441,7 тис. грн., комунальна установа «Притулок для дітей «Надія» служби у справах дітей облдержадміністрації отримав матеріальну та гуманітарну допомогу на суму 31,5 тис. грн.

Як повідомлялося, станом на середину жовтня 2009 року, єдина інформаційно-аналітична система «Діти» не була запроваджена в Кіровоградському, Компаніївському районах й Кіровограді.

Фото — Gettyimages.com

Теги новости:
дети-сироты
гуманитарная помощь
усыновление
защита прав детей

Новости в тему:

Новости Кировограда: обсудить на кировоградском форуме

Перепечатка материалов допустима только со ссылкой на РКС. Ссылка для традиционных СМИ — rks.kr.ua; гипер-ссылка для использования в онлайне — <a href="https://www.rks.kr.ua/">Новости Кировограда</a> (скопируйте и вставьте).

Уважайте чужой труд: все новости, опубликованные в РКС, проходят редакторскую правку. Иногда это просто исправление ошибок, но часто, чтобы придать новости читабельный вид, материал приходится переписывать с нуля. И даже в этом случае мы всегда указываем источник. Коллеги, ждем того же от вас. Спасибо.

Кто живет в Кировограде? Смотрите фотографии кировоградцев на сайте «Знакомства в Кировограде»
А еще можно посмотреть, что нового в кирнете

RSS