Кировоград. Портал

Кировоград — новости и сайты

Искать: Как искать?
Детальный поиск
Например:Новости Кировограда

У Кіровограді оголосили аварійним корпус міської лікарніУ Кіровограді оголосили аварійним корпус міської лікарні

Кіровоград.proUA.com

Держгірпромнагляд у Кіровоградській області призупинив експлуатацію терапевтичного корпусу Кіровоградської центральної міської лікарні.

Про це повідомила прес-служба теруправління Держгірпромнагляду у Кіровоградській області.

Так, теруправлінням було проведено позапланову перевірку технічного стану будівлі терапевтичного корпусу стаціонару №1 центральної міської лікарні Кіровограда, в результаті якої виявлено ряд порушень.

Зокрема, паспортизації об’єкту не було проведено взагалі, конструкції будівлі знаходяться в аварійному стані. Зокрема, в стінах та перекритті наявні тріщини з розкриттям до 8 см, які мають явно прогресуючий характер, і маяки, встановлені там 9 грудня 2009 року, вже розірвані. При візуальному обстеженні теж спостерігалося відхилення стін від вертикалі та випадання облицювальної плитки, як зовнішньої, так і внутрішньої. Тріщини були виявлені і в перекритті, обсипається штукатурка, в одній з палат є помітні тріщини.

У зв’язку з виявленими порушеннями, що створюють загрозу життю працівників та стаціонарних хворих даного медичного закладу, теруправлінням було заборонено експлуатацію терапевтичного корпусу стаціонару першої міської лікарні до усунення виявлених загроз.

Фото — Р.К.С.

Теги новости:
медицина
больница
строительство

Новости в тему:

Новости Кировограда: обсудить на кировоградском форуме

Перепечатка материалов допустима только со ссылкой на РКС. Ссылка для традиционных СМИ — rks.kr.ua; гипер-ссылка для использования в онлайне — <a href="https://www.rks.kr.ua/">Новости Кировограда</a> (скопируйте и вставьте).

Уважайте чужой труд: все новости, опубликованные в РКС, проходят редакторскую правку. Иногда это просто исправление ошибок, но часто, чтобы придать новости читабельный вид, материал приходится переписывать с нуля. И даже в этом случае мы всегда указываем источник. Коллеги, ждем того же от вас. Спасибо.

Кто живет в Кировограде? Смотрите фотографии кировоградцев на сайте «Знакомства в Кировограде»
А еще можно посмотреть, что нового в кирнете

RSS