Искать: Как искать?
Детальный поиск
Например:

Новости Кировограда

У Кіровограді пройшов відкритий кубок України з кіокушинкай каратеУ Кіровограді пройшов відкритий кубок України з кіокушинкай карате

весь Кіровоград

Вже четвертий рік поспіль Кіровоград стає місцем проведення відкритого кубку України з кіокушинкай карате. І навіть складні погодні умови не завадили цього року взяти участь у турнірі 218 спортсменам з 16 областей України, бійцям з Литви, Молдови та Росії.

Змагання проводилися серед юнаків, чоловіків, жінок та ветеранів у двох видах програми: куміте (бойові поєдинки) та ката (виконання технічних елементів).

У важкій та безкомпромісній боротьбі за нагороди серед кіровоградських каратистів у куміте чемпіонами турніру стали Кирило Рогозін (до 70 кг, чоловіки), Олександр Кравець (до 80 кг, чоловіки), Володимир Сметанко (понад 80 кг, ветерани). «Золото» змагань також здобули олександрійці Марина Бондаренко (до 55 кг, юніорки) та Артем Зачепа (до 70 кг, юніори). Срібні нагороди - в активі кіровоградців Олександра Кучеренка (понад 90 кг, чоловіки), Оксани Осіпової (55 кг, юніорки), Олександра Дяченка (до 80 кг, ветерани). «Бронзу» до загального медального кошика змагань з куміте приніс кіровоградець Олександр Осипенко.

Медальний дует у ката склали олександрієць Сергій Слинько (чоловіки) разом з сином Максимом (юніори), що вибороли срібні нагороди.

«Ми працюємо з дітьми та молоддю, і наша головна задача - дати їм можливість реалізувати себе та бути здоровими», - наголосив віце-президент федерації кіокушинкай карате України, президент кіровоградської обласної федерації Олександр Кузьмін.

У загальному заліку збірна Кіровоградщини посіла перше місце, друга сходинка - за командою Львівської області. Спортсмени з Литви та Росії посіли третє та четверте місця відповідно.