Кировоград. Портал

Кировоград — новости и сайты

Искать: Как искать?
Детальный поиск
Например:Новости Кировограда

На Кіровоградщині середня зарплата становить 1577 грн.На Кіровоградщині середня зарплата становить 1577 грн.

Кіровоград.proUA.com

1577 грн. склала середня номінальна зарплата штатного працівника (без урахування найманих працівників статистично малих підприємств та зайнятих у фізичних осіб-підприємців) по Кіровоградській області в листопаді 2009 року.

Про це повідомили в головному управлінні статистики в області.

Цей показник перевищив державні соціальні стандарти (рівень мінімальної заробітної плати та прожитковий мінімум для працездатної особи) більше, ніж удвічі.

Заробітна плата в листопаді порівняно з жовтнем зменшилась на 0,2% (по Україні – збільшилась на 0,2%. Рівень оплати праці в листопаді в Кіровоградській області становив 80,7% середнього рівня по Україні.

Зменшення номінальної заробітної плати у листопаді порівняно з жовтнем спостерігалося в страхуванні (на 7,4%), будівництві (на 3,4%), сільському господарстві (на 3,2%), промисловості (на 2,8%), освіті (на 2%), залізничному транспорті (на 1,5%), державному управлінні (на 0,2%).

Найвищий рівень оплати праці у листопаді спостерігався в трубопровідному транспорті, де заробітна плата працівників у 2,6 раза перевищила середній показник по області.

Середній розмір оплати праці штатних працівників перевищував прожитковий мінімум для працездатної особи в усіх містах та районах. Разом з тим лише в восьми з них заробітна плата була вищою від середньої по області: в містах Знам’янці та Кіровограді, у Маловисківському, Добровеличківському, Кіровоградському, Олександрівському, Долинському, Голованівському районах.

Найнижчий рівень заробітної плати спостерігався в Петрівському районі (1244 грн.).

Реальна заробітна плата в листопаді порівняно з жовтнем зменшилась на 1,3%.

Теги новости:
зарплата
уровень жизни
доходы населения
статистика

Новости в тему:

Новости Кировограда: обсудить на кировоградском форуме

Перепечатка материалов допустима только со ссылкой на РКС. Ссылка для традиционных СМИ — rks.kr.ua; гипер-ссылка для использования в онлайне — <a href="https://www.rks.kr.ua/">Новости Кировограда</a> (скопируйте и вставьте).

Уважайте чужой труд: все новости, опубликованные в РКС, проходят редакторскую правку. Иногда это просто исправление ошибок, но часто, чтобы придать новости читабельный вид, материал приходится переписывать с нуля. И даже в этом случае мы всегда указываем источник. Коллеги, ждем того же от вас. Спасибо.

Кто живет в Кировограде? Смотрите фотографии кировоградцев на сайте «Знакомства в Кировограде»
А еще можно посмотреть, что нового в кирнете

RSS