Кировоград. Портал

Кировоград — новости и сайты

Искать: Как искать?
Детальный поиск
Например:Новости Кировограда

Кіровоградська міліція загрожує постраждалому журналісту «пришити» справуКіровоградська міліція загрожує постраждалому журналісту «пришити» справу

Кіровоград.proUA.com

Оператор Кіровоградської обласної телерадіокомпанії Валерій Лебідь, якому кондуктор автобуса №274 у Кіровограді порвала журналістське посвідчення, заявляє, що міліція зволікає з розглядом цієї справи.

Про це Лебідь розповів «Кіровоград.proUA.com».

За словами журналіста, міліціонери Кіровського РВ УВМВС спочатку не могли визначитися, на території якого району міста було порване посвідчення. «На території якого саме району вам порвали посвідчення? А, таки Кіровського… Приходьте завтра», – сказали Лебідю у Кіровському РВ УМВС Кіровограда.

За словами журналіста, йому пригрозили, що порушать справу про дрібне хуліганство з його боку. «Міліціонер, який не захотів називатися, сказав мені, що він опитав людей, які їхали у тому автобусі. А моє відео, на якому чітко видно, хто хуліганить у салоні, він порадив «показати у суді, куди мене приведуть за дрібне хуліганство», – розповів Валерій Лебідь.

Нагадаємо, 16 лютого кондуктор автобусу, який обслуговує маршрут №274 у Кіровограді, порвала журналістське посвідчення оператора Кіровоградської обласної телерадіокомпанії Валерія Лебедя. Ще одна пасажирка того ж автобусу (теж кондуктор за професією) вдарила в обличчя студентку Маргариту Димитрову, коли та відмовилася платити за проїзд 1,75 гривні.

Новости Кировограда: обсудить на кировоградском форуме

Перепечатка материалов допустима только со ссылкой на РКС. Ссылка для традиционных СМИ — rks.kr.ua; гипер-ссылка для использования в онлайне — <a href="https://www.rks.kr.ua/">Новости Кировограда</a> (скопируйте и вставьте).

Уважайте чужой труд: все новости, опубликованные в РКС, проходят редакторскую правку. Иногда это просто исправление ошибок, но часто, чтобы придать новости читабельный вид, материал приходится переписывать с нуля. И даже в этом случае мы всегда указываем источник. Коллеги, ждем того же от вас. Спасибо.

Кто живет в Кировограде? Смотрите фотографии кировоградцев на сайте «Знакомства в Кировограде»
А еще можно посмотреть, что нового в кирнете

RSS