Кировоград. Портал

Кировоград — новости и сайты

Искать: Как искать?
Детальный поиск
Например:Новости Кировограда

У Кіровограді облаштовано кінцеві зупинки маршрутних таксіУ Кіровограді облаштовано кінцеві зупинки маршрутних таксі

Вечірня газета

Не так давно мешканці багатоповерхівок на вулиці Героїв Сталінграда та Жадова звернулися до міського голови Володимира Пузакова з проханням облаштувати стоянки на кінцевих зупинках маршрутних таксі. Справа в тому, що в обох місцях водії, у яких є певний час для того, аби відпочити, залишали свої машини або під житловими будинками, або просто на проїжджій частині, що заважало мешканцям.

Міський голова дав доручення департаменту розвитку торгівлі, побутового обслуговування, транспорту та зв’язку цю проблему розв’язати. І це завдання було виконано – і на Героїв Сталінграда, і на Жадова спеціальні майданчики для відстою маршруток облаштовані. Правда, більшість із водіїв поки що не призвичаїлися до нового місця і продовжують залишати машини під балконами. На апаратній нараді Володимир Тихонович попросив працівників департаменту та інспекторів ДАІ провести відповідну роз’яснювальну роботу серед водіїв і переконати їх у тому, що маршрутки віднині необхідно ставити у спеціально відведеному місці.

Новости Кировограда: обсудить на кировоградском форуме

Перепечатка материалов допустима только со ссылкой на РКС. Ссылка для традиционных СМИ — rks.kr.ua; гипер-ссылка для использования в онлайне — <a href="https://www.rks.kr.ua/">Новости Кировограда</a> (скопируйте и вставьте).

Уважайте чужой труд: все новости, опубликованные в РКС, проходят редакторскую правку. Иногда это просто исправление ошибок, но часто, чтобы придать новости читабельный вид, материал приходится переписывать с нуля. И даже в этом случае мы всегда указываем источник. Коллеги, ждем того же от вас. Спасибо.

Кто живет в Кировограде? Смотрите фотографии кировоградцев на сайте «Знакомства в Кировограде»
А еще можно посмотреть, что нового в кирнете

RSS