Кировоград. Портал

Кировоград — новости и сайты

Искать: Как искать?
Детальный поиск
Например:Новости Кировограда

Запізніла реакція ПрезидентаЗапізніла реакція Президента

Кіровоград.proUA.com

Віктор Ющенко продемонстрував запізнілу реакцію: про безчинства нардепа-БЮТівця Віктора Лозінського у Голованівському районі Президента інформували ще у липні минулого року.

Президент Віктор Ющенко останнім часом розійшовся не на жарт. Найперше Гарант порекомендував генпрокуратурі звільнити прокурора Голованівського району Євгена Горбенка, начальника РВ УМВС цього ж району Михайла Ковальського (учасників сумнозвісного «полювання на браконьєра» за участі нардепа Віктора Лозінського), а також прокурора Кіровоградської області та начальника обласної міліції. Перших уже не просто звільнено, а затримано у якості підозрюваних. Інших двох поки не чіпають.

Згодом Президент обрушив свій праведний гнів на губернатора Кіровоградщини Василя Моцного і голову Голованівської райдержадміністрації Михайла Крижановського - за те, що дозволяють буянити на підвідомчих територіях. Для початку він оголосив їм суворі догани, а потім звільнив із займаних посад.

Окремою нотою в обуренні Ющенка звучить вимога скасувати депутатську недоторканість, щоб решті народних обранців більше не хотілося самотужки «затримувати» порушників громадського спокою та інших «підозрілих» осіб. Особливо ця теза стосується БЮТ, який узагалі не можна «поєднувати з поняттям демократії».

Ющенко карає направо і наліво всіх, хто хоч якимсь чином міг бути причетним до скандалу у Голованівському районі. Але 55-річний Валерій Олійник, що загинув під час сутички з нардепом Лозінським і двома його товаришами, міг би сьогодні жити - якби Секретаріат Глави держави вчасно й адекватно реагував на звернення громадян.

Ще в липні минулого року мешканка села Грузьке Тамара Лісовська послала телеграму Ющенку і Тимошенко. У своєму посланні вона просила їх «розібратися» з народним депутатом від БЮТ Віктором Лозінським, який силою намагається відібрати в неї земельний пай.

Відповіді жінка так і не отримала. Зате була змушена захищатися в районному суді від ображеного нардепа, який захотів компенсувати моральні збитки у сумі 5 тисяч гривень - нібито за те, що у телеграмі наведено висловлювання, які зачіпають його честь і гідність. Не будемо роздумувати на тему, звідки Лозінський про це довідався, якщо не значився серед адресатів, але справу Лісовська програла.

У результаті їй довелося розпрощатися з пилососом, бо таких грошей селянка не має. Крім того, проти Лісовської було порушено кримінальну справу: її собака вкусив міліціонера, коли той разом із судовими виконавцями прийшов забирати майно.

Лісовська продовжує писати - у різні інстанції. Однак усі повідомлення закінчуються відписками і «поверненнями справи на місце». На місці ж, зрозуміло, розбиратися ніхто не спішить.

Упродовж року Віктор Ющенко не реагував. Тепер - ховайся, хто може. Краще пізно, ніж ніколи?

Читайте також:

Обговорення на Кіровоградському форумі:

Перепечатка материалов допустима только со ссылкой на РКС. Ссылка для традиционных СМИ — rks.kr.ua; гипер-ссылка для использования в онлайне — <a href="https://www.rks.kr.ua/">Новости Кировограда</a> (скопируйте и вставьте).

Уважайте чужой труд: все новости, опубликованные в РКС, проходят редакторскую правку. Иногда это просто исправление ошибок, но часто, чтобы придать новости читабельный вид, материал приходится переписывать с нуля. И даже в этом случае мы всегда указываем источник. Коллеги, ждем того же от вас. Спасибо.

Кто живет в Кировограде? Смотрите фотографии кировоградцев на сайте «Знакомства в Кировограде»
А еще можно посмотреть, что нового в кирнете

RSS