Кировоград. Портал

Кировоград — новости и сайты

Искать: Как искать?
Детальный поиск
Например:Новости Кировограда

Театр корифеїв внесуть до державного реєстру пам`ятників УкраїниТеатр корифеїв внесуть до державного реєстру пам`ятників України

Кіровоград.proUA.com

Кабінет Міністрів має намір внести будівлю Кіровоградського академічного обласного українського музично-драматичного театру імені Кропивницького до державного реєстру пам`ятників України як пам`ятник історії національного значення.

Про це говориться у розпорядженні уряду №784-р від 8 липня, передають Українські Новини.

Цим розпорядженням Кабмін затвердив план заходів щодо розвитку цього театру. Уряд доручив Уряд доручив Міністерству культури і туризму і Кіровоградської обласної державної адміністрації в 2009-2010 роках вирішити питання про складання облікової документації на будівлю театру і внести уряду пропозиції по занесенню цієї будівлі в держреєстр пам`ятників.

Крім того, Кабмін доручив Міністерству регіонального розвитку і будівництва і Кіровоградської обладміністрації в липні включити театр в перелік об`єктів, що фінансуються в 2009 році за рахунок засобів стабілізаційного фонду держбюджету для робіт по реконструкції.

Також уряд доручив Міністерству фінансів, Мінрегіонбуду, Мінкультури й Кіровоградській обладміністрації передбачити в держбюджеті на 2010 рік засобу для завершення робіт по реконструкції театру.

Кабмін, окрім цього, доручив Міністерству економіки, Мінфіну, Мінкультури і Мінрегіонбуду до вересня розглянути питання про розробку проекту концепції державної цільової програми розвитку театру до 2012 року і разом з Фондом державного майна і Кіровоградською обладміністрацією до серпня вивчити питання про його передачу в держвласність з метою надання театру статусу національного. Кіровоградській обладміністрації доручено в 2009-2010 роках надати колективу театру приміщення для театральної діяльності, профінансувати постановку нових спектаклів і разом з Мінкультури забезпечити проведення гастролей театру.

8 липня Кабмін виділив 12,5 млн. гривень на реконструкцію цього театру.

Читайте також:

Теги новости:
театр корифеев
памятник истории

Новости в тему:

Новости Кировограда: обсудить на кировоградском форуме

Перепечатка материалов допустима только со ссылкой на РКС. Ссылка для традиционных СМИ — rks.kr.ua; гипер-ссылка для использования в онлайне — <a href="https://www.rks.kr.ua/">Новости Кировограда</a> (скопируйте и вставьте).

Уважайте чужой труд: все новости, опубликованные в РКС, проходят редакторскую правку. Иногда это просто исправление ошибок, но часто, чтобы придать новости читабельный вид, материал приходится переписывать с нуля. И даже в этом случае мы всегда указываем источник. Коллеги, ждем того же от вас. Спасибо.

Кто живет в Кировограде? Смотрите фотографии кировоградцев на сайте «Знакомства в Кировограде»
А еще можно посмотреть, что нового в кирнете

RSS