Кировоград. Портал

Кировоград — новости и сайты

Искать: Как искать?
Детальный поиск
Например:Новости Кировограда

У Кіровоградській міськраді відбувся кадровий переворотУ Кіровоградській міськраді відбувся кадровий переворот

канал «Кіровоград»

Кадровий переворот намагалися сьогодні здійснити у Кіровоградській міськраді. За поданням трьох фракцій депутати вкотре прагнули достроково припинити повноваження свого секретаря Руслана Мишериченка, а разом з ним звільнити і заступника міського голови Вадима Волканова та внести зміни до складу виконавчого комітету. Втілити у життя нардепам вдалося лише частину своїх намірів.

Розглянувши більшість питань із затвердженого порядку денного, міський голова Володимир Пузаков за поданням фракцій Партії регіонів, БЮТ та «Нашої України» запропонував включити до нього ще одне, яке стосується припинення повноважень секретаря міськради Руслана Мишериченка. Для останнього це не стало несподіванкою, хоча він і висловився категорично проти такого розвитку подій. Свою незгоду пан Мишериченко аргументував тим, що винесення на розгляд сесії питання про його відставку не фігурувало на погоджувальній раді, а виникло кулуарно. До того ж відповідного проекту рішення у більшості депутатського корпусу немає.

Проте депутати все ж вирішили голосувати за відставку секретаря. Волевиявлення відбувалося у таємному режимі, за результатами якого для припинення повноважень Руслана Мишериченка не вистачило всього лише одного голосу. Не встигли народні обранці оговтатися від такого неочікуваного розвитку подій, як Володимир Пузаков зачитав ще один проект рішення, знову ж таки за поданням тих самих трьох фракцій.

У результаті цього разу вже відкритого голосування Вадима Волканова таки звільнили. У свою чергу він назвав таке рішення політичним і зачитав висновок комісії, яка перевіряла його діяльність.

Зробивши невдалу спробу звільнити секретаря міськради та відібравши крісло у заступника міського голови, фракції Партії регіонів, БЮТ та «Нашої України» на цьому не заспокоїлись. За їх ініціативи зі складу виконавчого комітету вивели голову Кіровської районної ради Віктора Луценка. Проте, попри очікування присутніх, пояснень чим же завинили ці посадові особи, на засіданні так і не прозвучало.

Фото — Р.К.С.

Теги новости:
Вадим Волканов
Руслан Мишериченко

Новости в тему:

Новости Кировограда: обсудить на кировоградском форуме

Перепечатка материалов допустима только со ссылкой на РКС. Ссылка для традиционных СМИ — rks.kr.ua; гипер-ссылка для использования в онлайне — <a href="https://www.rks.kr.ua/">Новости Кировограда</a> (скопируйте и вставьте).

Уважайте чужой труд: все новости, опубликованные в РКС, проходят редакторскую правку. Иногда это просто исправление ошибок, но часто, чтобы придать новости читабельный вид, материал приходится переписывать с нуля. И даже в этом случае мы всегда указываем источник. Коллеги, ждем того же от вас. Спасибо.

Кто живет в Кировограде? Смотрите фотографии кировоградцев на сайте «Знакомства в Кировограде»
А еще можно посмотреть, что нового в кирнете

RSS