Кировоград. Портал

Кировоград — новости и сайты

Искать: Как искать?
Детальный поиск
Например:Новости Кировограда

Від зґвалтування кіровоградку врятували міліція і... ґудзики на штаняхВід зґвалтування кіровоградку врятували міліція і... ґудзики на штанях

Кіровоград.proUA.com

Раніше судимого за зґвалтування та грабунки кіровоградця знову засудили за спробу зґвалтування.

Про це пише тижневик «21-й канал».

Увечері 25 травня молодий чоловік, що відсидів за ґратами 5 років і повернувся додому у лютому цього року, посварився з батьками, які дорікнули йому, що той досі не знайшов роботу. Молодик пішов з дому до кафе і напився. Близько 12 години ночі він побачив дівчину, що йшла по тротуару на проспекті Правди і вирішив пограбувати її. Схопивши жертву руками за шию, зловмисник потяг дівчину в кущі, повалив на землю, приставив ножа до горла і наказав віддати усе золото та гроші. Жертва відповіла, що у неї нічого немає.

Грабіжник обмацав вуха та руки дівчини, перевірив вміст сумки і пересвідчився, що вона говорить правду. Потім він залякав дівчину, сказавши, що вона бачила його обличчя і розповість міліції, а тому він її живою не залишить, після чого запропонував їй зайнятися коханням. Незважаючи на те, що дівчина казала, що вагітна, злочинець почав її роздягати, що йому не вдавалося через ґудзики на штанах жертви.

Тут на дорозі зупинився міліцейський УАЗ і до них прибігли працівники патрульно-постової служби, яких викликали перехожі, почувши шум у кущах. Ґвалтівник-невдаха визнав свою провину, просив помилувати, бо його співмешканка на 6-му тижні вагітності.

Нещодавно Кіровський райсуд розглянув справу по даному факту і призначив зловмиснику п’ятирічний термін покарання.

Читайте також:

Перепечатка материалов допустима только со ссылкой на РКС. Ссылка для традиционных СМИ — rks.kr.ua; гипер-ссылка для использования в онлайне — <a href="https://www.rks.kr.ua/">Новости Кировограда</a> (скопируйте и вставьте).

Уважайте чужой труд: все новости, опубликованные в РКС, проходят редакторскую правку. Иногда это просто исправление ошибок, но часто, чтобы придать новости читабельный вид, материал приходится переписывать с нуля. И даже в этом случае мы всегда указываем источник. Коллеги, ждем того же от вас. Спасибо.

Кто живет в Кировограде? Смотрите фотографии кировоградцев на сайте «Знакомства в Кировограде»
А еще можно посмотреть, что нового в кирнете

RSS