Кировоград. Портал

Кировоград — новости и сайты

Искать: Как искать?
Детальный поиск
Например:Новости Кировограда

Скільки коштує «укомплектувати» першокласника-2009?Скільки коштує «укомплектувати» першокласника-2009?

канал «Кіровоград»

«Передшкільний бум» в Україні офіційно розпочато! Рюкзаки, шкільна форма, канцелярські товари – і це ще далеко не повний перелік того, що значно спустошить батьківський гаманець. Цього року традиційне питання знову не втрачає своєї актуальності: «де купити дешево якісні товари?»

На сьогодні полиці магазинів та ринків просто рясніють усіляким шкільним приладдям. Та й товар, як розповідають самі продавці, на кожен гаманець обов’язково знайдеться. Сіренькі зошити, менш якісні рюкзаки – коштують дешевше, блискучі й розфарбовані – відповідно дорожче.

Можливо, батьки й б хотіли зекономити, але ж хіба можна відмовити бажанням дитини, яка перший раз збирається до школи?..

Відносно того, що повністю «укомплектований» першокласник-2009 потягне на тисячу гривень і навіть більше, сумнівів майже ні в кого з опитаних журналістами батьків не виникає. Для прикладу наведемо середні ціни на найнеобхідніше для школяра: сорочка – 100 гривень, шкільна форма – 200 гривень, теплий светр – 100 гривень; все разом вже коштує 400, а ще ж потрібні футболка, панчохи, колготи, спортивний костюм та взуття. І це не враховуючи цін на канцелярське приладдя.

Опитані нами і продавці, і батьки сходяться у відповідях ще в одному – ціни на місці не стоять. І хто знає, можливо бажаний «рюкзак з танком» чи «щоденник з Барбі» у наступному році буде коштувати вже не 150, а 200 гривень...

Як кажуть батьки, вихід із ситуації один: споряджати улюбленого першачка зусиллями абсолютно усіх родичів.

Читайте також:

Перепечатка материалов допустима только со ссылкой на РКС. Ссылка для традиционных СМИ — rks.kr.ua; гипер-ссылка для использования в онлайне — <a href="https://www.rks.kr.ua/">Новости Кировограда</a> (скопируйте и вставьте).

Уважайте чужой труд: все новости, опубликованные в РКС, проходят редакторскую правку. Иногда это просто исправление ошибок, но часто, чтобы придать новости читабельный вид, материал приходится переписывать с нуля. И даже в этом случае мы всегда указываем источник. Коллеги, ждем того же от вас. Спасибо.

Кто живет в Кировограде? Смотрите фотографии кировоградцев на сайте «Знакомства в Кировограде»
А еще можно посмотреть, что нового в кирнете

RSS