Кировоград. Портал

Кировоград — новости и сайты

Искать: Как искать?
Детальный поиск
Например:Новости Кировограда

Екс-секретар Кіровоградської міськради судитиметься і з радою, і з меромЕкс-секретар Кіровоградської міськради судитиметься і з радою, і з мером

Кіровоград.proUA.com

Колишній секретар Кіровоградської міської ради Руслан Мишериченко подав до суду на міську раду та Кіровоградського міського голову Володимира Пузакова з вимогою поновити його на посаді секретаря.

Про це повідомив сам Руслан Валерійович.

«Так, до суду, нарешті, подав. Були певні організаційні моменти в процесі подання позовної заяви. Довелося додатково долучати низку документів. Але зараз вже все в порядку. Попередній розгляд справи відбудеться вже зовсім скоро, на завершенні цього або на початку наступного місяця», – сказав Мишериченко.

За його словами, цей судовий позов є принциповим.

«Жодних компромісів, які б змусили мене відмовитись від розгляду у суді факту мого звільнення не може бути, адже мова йде по мою честь, гідність та ділову репутацію», – заявив екс-секретар міської ради.

У позові Руслан Мишериченко вимагає скасувати рішення міськради про його звільнення з посади секретаря ради.

«Відповідачами є і міська рада (як орган, що прийняв незаконне рішення), і міський голова (як посадова особа, яка відповідно до закону має забезпечувати додержання Конституції та законів України на відповідній території і мала повноваження зупинити незаконне рішення ради, проте не зробила цього), і виконавчий комітет міської ради (рада не має власних рахунків, а тому виплата заробітної плати здійснюється з рахунків виконкому). Предмет позову: скасування незаконного рішення, поновлення на посаді та виплата середньомісячної заробітної плати за час вимушеного прогулу», – розповів Мишериченко.

Нагадаємо, 6 липня секретаря Кіровоградської міської ради Руслана Мишериченка звільнено із займаної посади на засіданні сесії міськради.

Пізніше Мишериченко заявив, що оскаржуватиме своє звільнення в судовому порядку.

Читайте також:

Перепечатка материалов допустима только со ссылкой на РКС. Ссылка для традиционных СМИ — rks.kr.ua; гипер-ссылка для использования в онлайне — <a href="https://www.rks.kr.ua/">Новости Кировограда</a> (скопируйте и вставьте).

Уважайте чужой труд: все новости, опубликованные в РКС, проходят редакторскую правку. Иногда это просто исправление ошибок, но часто, чтобы придать новости читабельный вид, материал приходится переписывать с нуля. И даже в этом случае мы всегда указываем источник. Коллеги, ждем того же от вас. Спасибо.

Кто живет в Кировограде? Смотрите фотографии кировоградцев на сайте «Знакомства в Кировограде»
А еще можно посмотреть, что нового в кирнете

RSS