Кировоград. Портал

Кировоград — новости и сайты

Искать: Как искать?
Детальный поиск
Например:Новости Кировограда

На Кіровоградщині начальник податкової сидить у СІЗО за хабарництвоНа Кіровоградщині начальник податкової сидить у СІЗО за хабарництво

Кіровоград.proUA.com

Факт вимагання та отримання хабара начальником однієї з місцевих ДПІ Кіровоградської області задокументовано співробітниками відділу по боротьбі з корупцією в органах державної податкової служби ДПА у Кіровоградській області в результаті спільних з працівниками відділу по боротьбі з корупцією і організованою злочинністю УСБУ України заходів.

Про це повідомили у прес-службі ДПА України.

За даними «Кіровоград.proUA.com», ідеться про начальника Світловодської ОДПІ Владислава Міщенка.

«Представник однієї з приватних фірм звернувся до начальника місцевого податкового органу з проханням про винесення податковою інспекцією заяви про визнання підприємства банкрутом. Пересвідчившись, що підприємство не веде господарської діяльності та не має коштів на сплату накопичених заборгованостей, податківець погодився ініціювати банкрутство, але за умови виплати особисто йому грошових коштів у сумі 10 тис. гривень. Якщо сума виплачена не буде, керівник податкового органу пообіцяв принципово ініціювати проведення позапланових перевірок приватного підприємства щодо спростування підстав для визнання фірми банкрутом», – сказано, зокрема, в офіційному повідомленні ДПА.

«Суму хабара податківцем було розбито на дві рівні частини. Перші п’ять тисяч гривень представник підприємства віддавав як аванс, а залишкові 5 тисяч гривень – як кінцеву оплату вже після подачі податковою до судових органів заяви про визнання приватної фірми банкрутом. Передача грошових коштів відбувалася у кабінеті керівника, який до останнього моменту не підозрював про документування усіх його махінацій.

Слідчим відділом прокуратури Кіровоградської області щодо начальника місцевої ДПІ порушено кримінальну справу за ознаками злочину, передбаченого ч.2 ст. 368 КК України, а самого хабарника доставлено до ізолятора тимчасового утримання», – зазначає прес-служба податкової адміністрації.

Теги новости:
налоговая инспекция
банкротство
взятка
коррупция
Светловодск

Новости в тему:

Новости Кировограда: обсудить на кировоградском форуме

Перепечатка материалов допустима только со ссылкой на РКС. Ссылка для традиционных СМИ — rks.kr.ua; гипер-ссылка для использования в онлайне — <a href="https://www.rks.kr.ua/">Новости Кировограда</a> (скопируйте и вставьте).

Уважайте чужой труд: все новости, опубликованные в РКС, проходят редакторскую правку. Иногда это просто исправление ошибок, но часто, чтобы придать новости читабельный вид, материал приходится переписывать с нуля. И даже в этом случае мы всегда указываем источник. Коллеги, ждем того же от вас. Спасибо.

Кто живет в Кировограде? Смотрите фотографии кировоградцев на сайте «Знакомства в Кировограде»
А еще можно посмотреть, что нового в кирнете

RSS