Кировоград. Портал

Кировоград — новости и сайты

Искать: Как искать?
Детальный поиск
Например:Новости Кировограда

У Кіровограді у День міста знайшли розчленований чоловічий трупУ Кіровограді у День міста знайшли розчленований чоловічий труп

Кіровоград.proUA.com

Кіровський РВ УМВС України в Кіровоградській області просить допомоги у встановленні особи невпізнаного трупу чоловічої статі, виявленого в лісовому масиві неподалік стежки, що проходить біля Центру ранньої соціальної реабілітації дітей інвалідів Кіровоградської обласної лікарні «Добруджа» 20 вересня.

Про це повідомила прес-служба УМВС у Кіровоградській області.

Частини тіла небіжчика були залишені у сумці спортивного типу та окремо на прилеглій території.

Працівники міліції звертаються до громадян, які стали свідками пригоди, або мають відомості про осіб чоловічої статі, віком від 15 до 35 років, які з 1 по 20 вересня не з’являлись за місцем проживання, роботи чи навчання, з проханням повідомити наявну інформацію до Кіровського РВ УМВС в області за телефонами: 8 (0522) 22-68-31 (чергова частина РВ), 32-14-73 (начальник СКР), 24-73-47 («телефон довіри» УМВС в області), або до найближчого відділення міліції за телефоном «102».

Читайте також:

Теги новости:
убийство
расчленение
криминал

Новости в тему:

Новости Кировограда: обсудить на кировоградском форуме

Перепечатка материалов допустима только со ссылкой на РКС. Ссылка для традиционных СМИ — rks.kr.ua; гипер-ссылка для использования в онлайне — <a href="https://www.rks.kr.ua/">Новости Кировограда</a> (скопируйте и вставьте).

Уважайте чужой труд: все новости, опубликованные в РКС, проходят редакторскую правку. Иногда это просто исправление ошибок, но часто, чтобы придать новости читабельный вид, материал приходится переписывать с нуля. И даже в этом случае мы всегда указываем источник. Коллеги, ждем того же от вас. Спасибо.

Кто живет в Кировограде? Смотрите фотографии кировоградцев на сайте «Знакомства в Кировограде»
А еще можно посмотреть, что нового в кирнете

RSS