Кировоград. Портал

Кировоград — новости и сайты

Искать: Как искать?
Детальный поиск
Например:Новости Кировограда

Держгірпромнагляд не задоволений «Кіровоградгазом»Держгірпромнагляд не задоволений «Кіровоградгазом»

Кіровоград.proUA.com

Держгірпромнагляд і прокуратура вважають незадовільною організацію проведення позачергових перевірок житлових будинків на наявність самовільно встановленого або не придатного до подальшої експлуатації газового обладнання в Кіровоградській області.

Про це повідомили в територіальному управлінні Державного комітету з промислової безпеки, охорони праці та гірничого нагляду по Кіровоградській області.

Окрім цього, зазначили в теруправлінні, відзначається неякісне проведення позачергових інструктажів абонентів з безпечного користування газом у побуті — при укладанні договорів, невиконання графіків планово-попереджувальних ремонтів та технічного обслуговування систем газопостачання.

Також встановлено, що керівництвом ВАТ «Кіровоградгаз» за погодженням з профспілковим комітетом підприємства прийняте рішення щодо переходу підприємства на режим роботи з неповним робочим часом, і це рішення не покращує якість робіт з технічного обслуговування та безпечної експлуатації систем газопостачання області та збільшує ризик виникнення аварійних ситуацій. У зв’язку з низькою заробітною платою ВАТ «Кіровоградгаз» та його нестабільною роботою посилилась плинність кадрів, що створює умови до неякісного виконання графіків технічного обслуговування та капітального ремонту газових приладів і системи газопостачання області.

Перевірка триває.

Теги новости:
Кировоградгаз
проверка газовых счетчиков
Кировоградгаз

Новости в тему:

Новости Кировограда: обсудить на кировоградском форуме

Перепечатка материалов допустима только со ссылкой на РКС. Ссылка для традиционных СМИ — rks.kr.ua; гипер-ссылка для использования в онлайне — <a href="https://www.rks.kr.ua/">Новости Кировограда</a> (скопируйте и вставьте).

Уважайте чужой труд: все новости, опубликованные в РКС, проходят редакторскую правку. Иногда это просто исправление ошибок, но часто, чтобы придать новости читабельный вид, материал приходится переписывать с нуля. И даже в этом случае мы всегда указываем источник. Коллеги, ждем того же от вас. Спасибо.

Кто живет в Кировограде? Смотрите фотографии кировоградцев на сайте «Знакомства в Кировограде»
А еще можно посмотреть, что нового в кирнете

RSS