Кировоград. Портал

Кировоград — новости и сайты

Искать: Как искать?
Детальный поиск
Например:Новости Кировограда

У Кіровограді каток «Слайз» відкрив новий сезонУ Кіровограді каток «Слайз» відкрив новий сезон

Вечірня газета

Хоча до зими ще далеко, та від одинадцятого вересня кіровоградці вже можуть і подихати морозним повітрям, і поковзати на полі льодового катка "Слайз" на вулиці Пацаєва. Міський голова Володимир Пузаков відкрив третій сезон його роботи.

Як розповіла директор льодового катка Катерина Скороход, кожен сезон у ньому триває приблизно від середини вересня до середини травня. Під дахом катка знаходяться, окрім власне крижаного поля, затишне й тепле приміщення, де можна переодягтися, відпочити, попити гарячого чаю. Вартість години перебування на льоду в ковзанах катка для дорослих становить 30 гривень, для дітей – 25. "Слайз" працює з 10-ї до 23-ї години.

Сюди приходять і любителі зі стажем, і неофіти в ковзанярстві, яких навчають спочатку стояти на ковзанах (а потім уже й кататися) інструктори катка. У "Слайзі" діють два любительських клуби – фігурного катання й хокею з шайбою. Їх очолюють досвідчені тренери, в минулому професійні спортсмени. Вони займаються з дітьми та дорослими тричі на тиждень по годині–дві. Приймають у клуб любителів фігурного катання дітей з п’яти років, а хокеєм вони можуть почати займатися з десяти років.

Льодовий каток "Слайз" охоче надає можливість безкоштовно насолодитися екзотичною для наших широт розвагою дітям з кіровоградських дитячих будинків, школи-інтернату, дітям-сиротам, що живуть у сім’ях. На врочисту церемонію відкриття третього сезону діяльності катка було запрошено дітей з Кіровоградської школи-інтернату.

– Міська влада підтримує тісні стосунки з підприємцями, які дбають не лише про прибуток, а й про надання безкоштовних послуг, – зазначив, звертаючись до присутніх, Володимир Пузаков. – У даному випадку йдеться про благодійність щодо сиріт. Це приклад усвідомлення представниками бізнесу тієї великої ролі, яку вони можуть відіграти у вихованні й оздоровленні нашого молодого покоління.

Сюди приходять не лише діти, а й дорослі. Це те місце, де кіровоградці та гості міста можуть займатися спортом, набиратися сил перед навчанням і роботою. Тож бажаю всім їм приємного відпочинку, а колективу льодового катка – його безперебійної роботи.

Після офіційної частини заходу вихованці тамтешнього клубу фігурного катання – шестирічні Олександра Міщенко і Влад Дзиндзура та їхня старша одноклубниця Анна Ремізова виступили перед присутніми з танцювальними програмами.

Читайте також:

Юрій Лісниченко

Теги новости:
каток
Слайз
фигурное катание
Владимир Пузаков
отдых
спорт

Новости в тему:

Новости Кировограда: обсудить на кировоградском форуме

Перепечатка материалов допустима только со ссылкой на РКС. Ссылка для традиционных СМИ — rks.kr.ua; гипер-ссылка для использования в онлайне — <a href="https://www.rks.kr.ua/">Новости Кировограда</a> (скопируйте и вставьте).

Уважайте чужой труд: все новости, опубликованные в РКС, проходят редакторскую правку. Иногда это просто исправление ошибок, но часто, чтобы придать новости читабельный вид, материал приходится переписывать с нуля. И даже в этом случае мы всегда указываем источник. Коллеги, ждем того же от вас. Спасибо.

Кто живет в Кировограде? Смотрите фотографии кировоградцев на сайте «Знакомства в Кировограде»
А еще можно посмотреть, что нового в кирнете

RSS