Кировоград. Портал

Кировоград — новости и сайты

Искать: Как искать?
Детальный поиск
Например:Новости Кировограда

Ковалівський парк знову належатиме місту?Ковалівський парк знову належатиме місту?

Вечірня газета

Як повідомляла "Вечірня газета", кіровоградський міський голова Володимир Пузаков неодноразово на різних нарадах висловлював незадоволення нинішнім станом парку Ковалівського. Зокрема, чимало зауважень звучало на адресу нинішнього орендаря щодо стихійних звалищ, які утворилися там, відсутності в парку зовнішнього освітлення, лавочок і такого іншого.

Нагадаємо, що спецінспекція встановила й строк орендареві, протягом якого він мав усунути ці недоліки, – десять днів. Однак вимоги міської влади він так і не виконав. У зв’язку з цим Володимир Пузаков доручив своїм підлеглим підготувати матеріали про розірвання договору оренди. До речі, за словами Володимира Тихоновича, уже й сам орендар каже, що не спроможний утримувати парк у належному стані і згоден на те, аби повернути його в управління органів місцевого самоврядування.

Ще один парк – імені Пушкіна – завдяки зусиллям місцевої влади та комунальників уже набуває досить привабливого вигляду. Остаточно його прибрати працівники виконавчих органів міської ради мають під час загальноміського суботника, що відбудеться 12 вересня. Таке доручення дав їм міський голова. Також вони упорядковуватимуть територію Набережної, від мосту на Ковалівці до залізного містка біля податкової адміністрації, який кіровоградці називають містком закоханих через нещодавно запроваджену традицію вішати на ньому на знак взаємного кохання замочки.

На цій же нараді Володимир Пузаков доручив кільком департаментам перевірити стан виконання договорів із підприємцями, які взялися облаштовувати зупинки громадського транспорту. Як уже знають наші читачі, ці підприємці мали встановити на зупинках навіси та лавочки, а натомість отримували право відкрити там торговельні точки. Дехто свої зобов’язання виконав, але значна частина підприємців ще зволікає із початком робіт. Міський голова наголосив: якщо найближчим часом вони не почнуть виконувати обіцяне, договори із ними будуть розірвані.

Чимало питань, які обговорювалися на нараді, порушували у своїх листах або в усних зверненнях жителі міста. Одне з них стосувалося стоянки маршрутного таксі на вулиці Жадова. Нагадаємо, що ще навесні кіровоградський міський голова доручив департаменту розвитку торгівлі, побутового обслуговування, транспорту та зв’язку облаштувати майданчики для відстою маршруток на вулицях Жадова, Героїв Сталінграда та біля аеропорту. Із таким проханням зверталися до міської влади і мешканці, адже їм дошкуляло те, що машини водії ставлять прямо під їхніми вікнами. Завдання було виконане. Спочатку перевізники на Жадова не поспішали освоювати новий майданчик. Однак, урешті-решт, їх удалося переконати в необхідності цього кроку, але залишився один перевізник, що обслуговує 50-й маршрут, який із незрозумілих причин не захотів йти назустріч ні владі, ні мешканцям. І на адресу міського голови продовжують надходити скарги з приводу того, що на вулиці Жадова водії справляють свої природні потреби прямо під житловими будинками, а шум від машин заважає відпочивати. Профільний департамент має розібратися у ситуації, а комунальники на прохання водіїв облаштують зовнішнє освітлення майданчика.

Цей же департамент повинен відреагувати на ще одну скаргу, яка надійшла від мешканців будинків на Пацаєва та Героїв Сталінграда. Вони стверджують, що на розі цих вулиць утворився стихійний ринок з продажу столярних виробів, до того ж тут встановили вагончик, в якому ріжуть скло і працівники якого засмітили територію навколо, у тому числі – й відходами свого виробництва. Якщо дозволів у торговельників дійсно немає, стихійний ринок ліквідують.

Читайте також про Ковалівський парк:

Читайте також про парки Кіровограда:

Обговорення на Кіровоградському форумі:

На фото — пам'ятник В.Леніну у Ковалівському парку у Кіровограді.

Фото — Р.К.С.

Теги новости:
Ковалевский парк
парки Кировограда
аттракционы
качели
детская площадка
отдых с ребенком
досуг
благоустройство
Владимир Пузаков

Новости в тему:

Новости Кировограда: обсудить на кировоградском форуме

Перепечатка материалов допустима только со ссылкой на РКС. Ссылка для традиционных СМИ — rks.kr.ua; гипер-ссылка для использования в онлайне — <a href="https://www.rks.kr.ua/">Новости Кировограда</a> (скопируйте и вставьте).

Уважайте чужой труд: все новости, опубликованные в РКС, проходят редакторскую правку. Иногда это просто исправление ошибок, но часто, чтобы придать новости читабельный вид, материал приходится переписывать с нуля. И даже в этом случае мы всегда указываем источник. Коллеги, ждем того же от вас. Спасибо.

Кто живет в Кировограде? Смотрите фотографии кировоградцев на сайте «Знакомства в Кировограде»
А еще можно посмотреть, что нового в кирнете

RSS