Кировоград. Портал

Кировоград — новости и сайты

Искать: Как искать?
Детальный поиск
Например:Новости Кировограда

Пенсіонер, який ледь не згорів у кіровоградському банку, заявляє, що його підпалилиПенсіонер, який ледь не згорів у кіровоградському банку, заявляє, що його підпалили

Кіровоград.proUA.com

63-річний мешканець Кіровограда Леонід Іванов, який намагався вчинити акт самоспалення у приміщенні кіровоградської філії Імекс-банку учора, 8 вересня, має на двох депозитних рахунках у цій установі понад 2,5 млн. грн.

Про це «Кіровоград.proUA.com» повідомив сам постраждалий, який зараз знаходиться в опіковому відділенні Кіровоградської обласної лікарні.

За словами Іванова, він кілька разів письмово звертався до керівництва банку з проханням віддати гроші. Термін дії обох депозитів, за його словами, закінчився 7 серпня 2009 року.

«Вчора я пішов у банк і прихопив із собою пляшку розчинника, хотів налякати їх, бо іншого виходу вже не бачив. Зайшов у кабінет до директора, за мною забіг охоронник», – розповів Леонід Іванов.

«Я попередив охоронника, що в мене за пазухою пляшка розчинника. Той накинувся на мене, почали боротися, розчинник вилився на мене. Тоді охоронник клацнув запальничкою», – заявив Іванов.

Директорка філії Імекс-банку Людмила Царенко спілкуватися з журналістом «Кіровоград.proUA.com» відмовилася. Почувши, що її турбує ЗМІ, вона просто поклала слухавку.

Теги новости:
депозит
суицид
криминал
банковские услуги

Новости в тему:

Новости Кировограда: обсудить на кировоградском форуме

Перепечатка материалов допустима только со ссылкой на РКС. Ссылка для традиционных СМИ — rks.kr.ua; гипер-ссылка для использования в онлайне — <a href="https://www.rks.kr.ua/">Новости Кировограда</a> (скопируйте и вставьте).

Уважайте чужой труд: все новости, опубликованные в РКС, проходят редакторскую правку. Иногда это просто исправление ошибок, но часто, чтобы придать новости читабельный вид, материал приходится переписывать с нуля. И даже в этом случае мы всегда указываем источник. Коллеги, ждем того же от вас. Спасибо.

Кто живет в Кировограде? Смотрите фотографии кировоградцев на сайте «Знакомства в Кировограде»
А еще можно посмотреть, что нового в кирнете

RSS