Кировоград. Портал

Кировоград — новости и сайты

Искать: Как искать?
Детальный поиск
Например:Новости Кировограда

У Кіровограді побував Віфлеємський вогонь мируУ Кіровограді побував Віфлеємський вогонь миру

Кіровоград.proUA.com

Кіровоградські пластуни та представники громадського руху «Не Будь Байдужим» передали релігійній громаді міста Віфлеємський вогонь миру на різдвяні свята.

Про це «Кіровоград.proUA.com» повідомили в Кіровоградському обласному осередку Національної скаутської організації.

Віфлеємський вогонь запалав в православних храмах УАПЦ святого Володимира і УПЦ КП Святої трійці (що розташований на території обласної лікарні) 6 та 7 січня відповідно.

Традицію розповсюджувати Віфлеємський вогонь миру започаткувала 1986 року австрійська телерадіокомпанія ORF з міста Лінц. Із самого початку акція планувалася з метою підтримки неповносправних дітей та усіх, хто потребує допомоги та уваги в передріздвяний час.

Щороку представники ORF та австрійські скаути беруть Вогонь на місці народження Ісуса Христа у Віфлеємі, а далі транспортують його літаком до Австрії. Далі естафета передається до сусідніх країн. Саме із рук в руки, від одного скаутського осередку до іншого, Віфлеємський Вогонь долає безліч кордонів і потрапляє до всіх, хто чекає на світло тепла, миру, злагоди.

По Україні Віфлеємський Вогонь поширюють члени Пласту – Національної скаутської організації України. Цього року пластуни одинадцятий рік поспіль отримали Вогонь Миру від польських скаутів і передали його українській громаді, церквам, занесли до дитячих притулків та лікарень.

Палаючий вогник символізує очікування в період посту, жертовність. Світло є символом тепла, миру та злагоди, а також душевного спокою, любові до людей і до світу.

Традиційно Вогонь зберігається в церкві до Йордану – до 19 січня. Потім його можна погасити. Люди можуть брати Вогонь на кожну Святу Вечерю.

Акцію передачі священного сяйва благословили Українська Греко-Католицька Церква, Українська Православна Церква Київського Патріархату, Українська Автокефальна Православна Церква та Римо-Католицька Церква в Україні.

Теги новости:
религия
благотворительность
Рождество

Новости в тему:

Новости Кировограда: обсудить на кировоградском форуме

Перепечатка материалов допустима только со ссылкой на РКС. Ссылка для традиционных СМИ — rks.kr.ua; гипер-ссылка для использования в онлайне — <a href="https://www.rks.kr.ua/">Новости Кировограда</a> (скопируйте и вставьте).

Уважайте чужой труд: все новости, опубликованные в РКС, проходят редакторскую правку. Иногда это просто исправление ошибок, но часто, чтобы придать новости читабельный вид, материал приходится переписывать с нуля. И даже в этом случае мы всегда указываем источник. Коллеги, ждем того же от вас. Спасибо.

Кто живет в Кировограде? Смотрите фотографии кировоградцев на сайте «Знакомства в Кировограде»
А еще можно посмотреть, что нового в кирнете

RSS