Кировоград. Портал

Кировоград — новости и сайты

Искать: Как искать?
Детальный поиск
Например:Новости Кировограда

Чим мають бути обладнані місця для паління у кафе та ресторанах?Чим мають бути обладнані місця для паління у кафе та ресторанах?

Кіровоградська міська рада

Усі суб’єкти господарської діяльності, які здійснюють на території міста Кіровограда діяльність у сфері громадського харчування, повинні керуватися «Правилами роботи закладів ресторанного господарства».

На цьому наголосив заступник директора департаменту розвитку торгівлі, побутового обслуговування, транспорту та зв’язку Володимир Каленчук.

Він звернув увагу керівників закладів громадського харчування на те, що наказом Міністерства економіки України від 10.11.09 №1239 «Про внесення зміни до Правил роботи закладів (підприємств) ресторанного господарства», зареєстрованим у Міністерстві юстиції України від 11.11.09 № 1059/17075, пункт 3.10 вищевказаних Правил викладено в наступній редакції:

«У закладах (підприємствах) ресторанного господарства (незалежно від типу і класу) для осіб, які не курять, відводиться не менше, ніж половина площі громадських місць цих закладів, розміщеної так, щоб тютюновий дим не поширювався на цю територію. На території для осіб, які не курять, персоналу та споживачам забороняється куріння будь-яких тютюнових виробів, а також розміщення попільничок.

У разі відведення суб’єктом господарської діяльності спеціальних місць для куріння, ці місця мають бути обладнані витяжною вентиляцією або іншими засобами для видалення тютюнового диму; в куточку споживача має бути розмішщена наочна інформація про розташування таких місць та про шкоду, яку завдає здоров’ю людини куріння тютюнових виробів».

Теги новости:
здоровье население
курение
борьба с курением
борьба с вредными привычками
курение в общественных местах
кафе
рестораны

Новости в тему:

Новости Кировограда: обсудить на кировоградском форуме

Перепечатка материалов допустима только со ссылкой на РКС. Ссылка для традиционных СМИ — rks.kr.ua; гипер-ссылка для использования в онлайне — <a href="https://www.rks.kr.ua/">Новости Кировограда</a> (скопируйте и вставьте).

Уважайте чужой труд: все новости, опубликованные в РКС, проходят редакторскую правку. Иногда это просто исправление ошибок, но часто, чтобы придать новости читабельный вид, материал приходится переписывать с нуля. И даже в этом случае мы всегда указываем источник. Коллеги, ждем того же от вас. Спасибо.

Кто живет в Кировограде? Смотрите фотографии кировоградцев на сайте «Знакомства в Кировограде»
А еще можно посмотреть, что нового в кирнете

RSS