Кировоград. Портал

Кировоград — новости и сайты

Искать: Как искать?
Детальный поиск
Например:Новости Кировограда

Помер кіровоградський художник Андрій ЛіпатовПомер кіровоградський художник Андрій Ліпатов

Кіровоград.proUA.com

13 січня 2010 р. на 49-му році обірвалося життя Андрія Ліпатова – художника, члена Національної спілки майстрів народного мистецтва України.

Про це повідомили в адміністрації Кіровоградського обласного художнього музею.

Наводимо текст повідомлення повністю.

«Андрій Юрійович Ліпатов народився 29 травня 1960 року в м.Коломні Московської області. З 1966 року жив у Кіровограді. З 1993 року повністю присвятив себе живопису. В 1998 році був прийнятий в Спілку майстрів народного мистецтва України.

Митець не мав художньої освіти, тому відносив себе до наївних художників. Проте творчість його є настільки своєрідною та оригінальною, що її сміливо можна виділити у новий напрямок, котрому ще немає назви.


А.Ліпатов «Запускання повітряного змія»

Андрій Юрійович був закоханим в життя, в якому завжди знаходив теплі фарби і світлі ноти. Ним створено незабутні образи рідного міста, його жителів, знайомі з дитинства казкові сюжети та величезна кількість оптимістичних, веселих, іноді глузливих та іронічних, подекуди сентиментальних та ліричних картин. Художні твори майстра завжди були наповнені яскравими, сонячними кольорами та пронизані життєвим оптимізмом. Таким він і залишиться в пам’яті шанувальників його творчості.


А.Ліпатов «Амур»


А.Ліпатов «Кафе «Камелія»

Роботи художника знаходяться в приватних колекціях США, Великобританії, Німеччини, Франції, Італії, Японії, Аргентині, Словаччині, в музеях та галереях України та Росії. Свої персональні виставки він експонував у Кіровограді, брав участь у багатьох обласних, республіканських та міжнародних виставках.

Все життя Андрія Юрійовича було прикладом самовідданого та безкорисного служіння мистецтву та творчого пошуку.


А.Ліпатов «Муки творчості»


А.Ліпатов «Полуничний дощ»

Рано він пішов з життя, у розквіті творчих сил. Світла йому пам`ять.

З глибоким сумом, щирими співчуттями рідним та близьким, колектив Кіровоградського обласного художнього музею».

Зображення з сайту www.region.in.ua.

Теги новости:
искусство
живопись
Андрей Липатов

Новости в тему:

Новости Кировограда: обсудить на кировоградском форуме

Перепечатка материалов допустима только со ссылкой на РКС. Ссылка для традиционных СМИ — rks.kr.ua; гипер-ссылка для использования в онлайне — <a href="https://www.rks.kr.ua/">Новости Кировограда</a> (скопируйте и вставьте).

Уважайте чужой труд: все новости, опубликованные в РКС, проходят редакторскую правку. Иногда это просто исправление ошибок, но часто, чтобы придать новости читабельный вид, материал приходится переписывать с нуля. И даже в этом случае мы всегда указываем источник. Коллеги, ждем того же от вас. Спасибо.

Кто живет в Кировограде? Смотрите фотографии кировоградцев на сайте «Знакомства в Кировограде»
А еще можно посмотреть, что нового в кирнете

RSS