Кировоград. Портал

Кировоград — новости и сайты

Искать: Как искать?
Детальный поиск
Например:Новости Кировограда

У Знам’янці відбулося відкриття ізолятора тимчасового триманняУ Знам’янці відбулося відкриття ізолятора тимчасового тримання

Прес-служба УМВС

У передостанній день 2009 року в Знам'янському МВ УМВС України в Кіровоградській області відбулося відкриття ізолятора тимчасового тримання за участі прокурора області Геннадія Тюріна, голови обласної ради Миколи Сухомлина, заступників голови обласної державної адміністрації Сергія Нагайченка і Сергія Ланчковського та заступника начальника обласного Управління МВС Олександра Спінула.

Кілька місяців тому, після проведення перевірки, комісією було прийнято рішення про закриття спецустанови, адже приміщення та обладнання ізолятора не відповідали вимогам Закону України «Про попереднє ув'язнення».

За ініціативи Геннадія Тюріна та спільно з головою апеляційного суду Юрієм Медведенком і начальником УМВС в області генерал-майором міліції Василем Плавюком до органів місцевого самоврядування було направлено листа з пропозицією розглянути на черговій сесії обласної ради питання про виділення коштів для проведення ремонту ІТТ. Депутати ухвалили відповідне рішення і з місцевого бюджету виділили 300 тисяч гривень.

Ремонтні роботи тривали майже 3 місяці: в ізоляторі було переобладнано електромережу, каналізацію та систему водопостачання, повністю замінено вікна, двері, підлогу, додаткове армування та сигналізацію. Крім того, закуплено новий інвентар, необхідне медичне обладнання, лікарські засоби, ліжка та постільну білизну.

Здійснювати ремонт спецустанови найманим робітникам допомагали працівники ІТТ місцевого відділу міліції. Начальником УМВС в області підписано наказ про заохочення правоохоронців.

Загалом в області функціонує 15 ізоляторів тимчасового тримання. У новому році після підписання комісією відповідних документів відновить свою роботу іще один - ІТТ Знам'янського міського відділу міліції.

Теги новости:
Знаменка
СИЗО
правоохранительные органы
условия заключения

Новости в тему:

Новости Кировограда: обсудить на кировоградском форуме

Перепечатка материалов допустима только со ссылкой на РКС. Ссылка для традиционных СМИ — rks.kr.ua; гипер-ссылка для использования в онлайне — <a href="https://www.rks.kr.ua/">Новости Кировограда</a> (скопируйте и вставьте).

Уважайте чужой труд: все новости, опубликованные в РКС, проходят редакторскую правку. Иногда это просто исправление ошибок, но часто, чтобы придать новости читабельный вид, материал приходится переписывать с нуля. И даже в этом случае мы всегда указываем источник. Коллеги, ждем того же от вас. Спасибо.

Кто живет в Кировограде? Смотрите фотографии кировоградцев на сайте «Знакомства в Кировограде»
А еще можно посмотреть, что нового в кирнете

RSS