Кировоград. Портал

Кировоград — новости и сайты

Искать: Как искать?
Детальный поиск
Например:Новости Кировограда

Сергій Ларін: ми створюватимемо позитивний імідж КіровоградщиниСергій Ларін: ми створюватимемо позитивний імідж Кіровоградщини

Прес-служба ОДА

Які заходи вживатиме влада для популяризації області? Саме таке питання було адресовано журналістом Марією Лебідь голові облдержадміністрації Сергію Ларіну під час його прес-конференції, приуроченій підведенню підсумків його піврічної діяльності на посаді керівника області.

Сергій Ларін зазначив, що Кіровоградщина є тим регіоном, який має давню історію, багатий на визначні історичні та заповідні місяця, має багато унікальних парків, лікувальних озер.

– Настав час спрямувати цей неоціненний скарб на користь регіону, використати для створення позитивного іміджу області, про яку мають знати не лише в Україні, а і за її межами, – зазначив Сергій Ларін.

– Вже найближчим часом ми плануємо розпочати відродження здравниць у містах Знам’янці та Світловодську, де за оцінками всеукраїнської SPA-асоціації створені найкращі природні умови для лікування та оздоровлення, існує відповідна інфраструктура. І це лише початок, – наголосив Сергій Ларін.

Також до 2012 року до 200-річчя Вітчизняної війни 1812 року передбачається провести повну реконструкцію історичного меморіалу – усипальниці родини Раєвських у селі Розумівка Олександрівського району, де поховано героя Вітчизняної війни 1812 року генерала Миколу Раєвського.

Сергій Ларін також підтримуватиме і ідею створення меморіального комплексу біля села Кучерівка Знам’янського району на місці всесвітньовідомого Мельгуновського кургану, розкопки якого у XVIII столітті відкрили усьому світу скіфську цивілізацію та започаткували вітчизняну скіфологію.

Голова облдержадміністрації запропонував не обмежуватись лише створенням пам’ятного насипу на місці розкопаного генералом Олексієм Мельгуновим скіфського кургану, а створити справжній музейний комплекс, який би міг стати одним з провідних пунктів на туристичній мапі області.

– Серед історико-культурних та природних об’єктів, над реконструкцією яких ми працюватимемо й надалі: заповідник «Батьківщина Івана Карпенка-Карого» у селі Арсенівка Новомиргородського району та дендропарк «Веселі Боковеньки», – повідомив голова облдержадміністрації.

Ідей багато, але необхідно, щоб кожен сумлінно робив свою справу, тоді буде і результат, – підсумував Сергій Ларін.

На фото — Свято-Хрестовоздвиженський храм у селі Розумівка Олександрівського району, місце поховання генерала Миколи Раєвського.

Читайте також:

Обговорення на Кіровоградському форумі:

Фото — Геокешинг

Теги новости:
достопримечательности Кировоградщины
туризм
история
Знаменская бальнеологическая больница
усыпальница Раевских
Разумовка
Веселые Боковеньки
Веселі Боковеньки
Сергей Ларин

Новости в тему:

Новости Кировограда: обсудить на кировоградском форуме

Перепечатка материалов допустима только со ссылкой на РКС. Ссылка для традиционных СМИ — rks.kr.ua; гипер-ссылка для использования в онлайне — <a href="https://www.rks.kr.ua/">Новости Кировограда</a> (скопируйте и вставьте).

Уважайте чужой труд: все новости, опубликованные в РКС, проходят редакторскую правку. Иногда это просто исправление ошибок, но часто, чтобы придать новости читабельный вид, материал приходится переписывать с нуля. И даже в этом случае мы всегда указываем источник. Коллеги, ждем того же от вас. Спасибо.

Кто живет в Кировограде? Смотрите фотографии кировоградцев на сайте «Знакомства в Кировограде»
А еще можно посмотреть, что нового в кирнете

RSS