Кировоград. Портал

Кировоград — новости и сайты

Искать: Как искать?
Детальный поиск
Например:Новости Кировограда

Кіровоградцям обіцяють вчасно включити опаленняКіровоградцям обіцяють вчасно включити опалення

Прес-служба ОДА

Майже всі теплопостачальні підприємства області вчасно розпочинають опалювальний сезон.

Про це під час прес-конференції розповів перший заступник начальника головного управління житлово-комунального господарства облдержадміністрації Микола Вєщєв. За його словами, у зв’язку із зменшенням середньодобової температури, опалювальний сезон в області було розпочато 4 жовтня.

Станом на ранок 11 жовтня вже діє 396 котелень області, до пуску готуються котельні с.Нового, ТЕЦ та Південно-західна котельня (Кіровоград). Всі підприємства комунальної теплоенергетики області уклали договори з ДК "Газ України" про постачання природного газу. Разом з тим, теплопостачальники мають низку проблем: досі не затверджено лімітів на газ, не всі органи місцевого самоврядування вчасно прийняли рішення про початок опалювального сезону. Микола Вєщєв спрогнозував, що до кінця тижня всі питання буде вирішено, а оселі всіх жителів Кіровоградщини отримають тепло.

Такі прогнози підтримав начальник Державної житлово-комунальної інспекції у Кіровоградській області Сергій Снісаренко. Він повідомив, що сьогодні паспорти готовності до роботи в опалювальний період мають більше ніж 3600 житлових будинків, що складає майже 94% від їх загальної чисельності. Найбільші проблеми виникатимуть у будинків, які входять до так званого відомчого житлового фонду, жоден з яких не має документації про готовність до опалювального періоду.

Наостанок керівники комунальної галузі області оцінили готовність області до опалювального сезону як задовільну та пообіцяли вже до кінця тижня вирішити проблеми теплопостачання.

Читайте також:

Обговорення на Кіровоградському форумі:

Теги новости:
коммунальные услуги
отопление
отопительный сезон
Николай Вещев

Новости в тему:

Новости Кировограда: обсудить на кировоградском форуме

Перепечатка материалов допустима только со ссылкой на РКС. Ссылка для традиционных СМИ — rks.kr.ua; гипер-ссылка для использования в онлайне — <a href="https://www.rks.kr.ua/">Новости Кировограда</a> (скопируйте и вставьте).

Уважайте чужой труд: все новости, опубликованные в РКС, проходят редакторскую правку. Иногда это просто исправление ошибок, но часто, чтобы придать новости читабельный вид, материал приходится переписывать с нуля. И даже в этом случае мы всегда указываем источник. Коллеги, ждем того же от вас. Спасибо.

Кто живет в Кировограде? Смотрите фотографии кировоградцев на сайте «Знакомства в Кировограде»
А еще можно посмотреть, что нового в кирнете

RSS