Кировоград. Портал

Кировоград — новости и сайты

Искать: Как искать?
Детальный поиск
Например:Новости Кировограда

Яценюк упевнений, що медицина потребує якісних реформЯценюк упевнений, що медицина потребує якісних реформ

Кіровоград.proUA.com

Лідер партії «Фронт Змін» Арсеній Яценюк вважає, що у сфері медицини потрібно провести якісні реформи, щоб кожен пацієнт міг отримати якісні медичні послуги на належному рівні.

Про це Яценюк повідомив під час зустрічі з виборцями та місцевими однопартійцями у Кіровограді учора, 12 жовтня.

Арсеній Яценюк зазначив, що потрібно починати із себе: «Безкоштовна медицина існує для Президента, депутатів, екс-спікерів, колишніх депутатів, так само як і для колишніх керівників областей… Я вважаю, що починати треба із себе – я не живу у державній дачі, я не користуюся чартерними рейсами… Я часто їжджу регіонами і завжди ставлю до прикладу міського голову Вінниці Гройсмана, який провів медичну реформу у місті і ви знаєте – вона діє, стали менше красти і більше грошей іде саме на потреби пацієнтів».

Яценюк виокремив проблему з онкологічними захворюваннями як одне з найголовніших питань медицини, яким має займатися держава: «Лікування онкології – одна з найдорожчих, якщо не найдорожча, медична послуга (якщо не брати до уваги стоматологію та пластичні операції). Близько 400000 людей країна втрачає щороку. Якщо і далі піде такими темпами, то через 10 років нас буде уже не 46 мільйонів, а 36… Державі вигідніше оплатити кожному обстеження для профілактики, приміром, раз на рік, адже легше виявити захворювання на ранніх стадіях і тоді легше його й вилікувати…».

Присутній на зборах кандидат у депутати Кіровоградської обласної ради від «Фронту Змін» головний лікар обласного онкологічного диспансеру Костянтин Яриніч зауважив, що наразі добове державне фінансування на одного пацієнта онкодиспансеру (харчування та ліки) складає 2,60 грн. «Я давав клятву Гіппократа. Я хірург, і в мене є руки, якими я завжди зроблю все, що від мене залежить. Але ж мені потрібні для цього матеріали…», – відзначив Яриніч.

Ще один учасник зборів голова Кіровоградської обласної організації «Фронту Змін» Андрій Табалов висловив сподівання, що Кіровоградщина отримає статус екологічно неблагополучної території з усіма відповідними пільгами. Він повідомив, що на сьогодні 11 наших земляків є депутатами Верховної Ради, які могли б об’єднатися з метою допомоги області у отриманні такого статусу, але вони є членами різних політичних партій і сил, і тому, скоріш за все, ніколи не зберуться разом. «Але ми будемо боротися і не здамося», – підсумував Табалов.

Теги новости:
медицина
онкология
экология
статистика
выборы
Арсений Яценюк
Андрей Табалов
Константин Ярынич

Новости в тему:

Новости Кировограда: обсудить на кировоградском форуме

Перепечатка материалов допустима только со ссылкой на РКС. Ссылка для традиционных СМИ — rks.kr.ua; гипер-ссылка для использования в онлайне — <a href="https://www.rks.kr.ua/">Новости Кировограда</a> (скопируйте и вставьте).

Уважайте чужой труд: все новости, опубликованные в РКС, проходят редакторскую правку. Иногда это просто исправление ошибок, но часто, чтобы придать новости читабельный вид, материал приходится переписывать с нуля. И даже в этом случае мы всегда указываем источник. Коллеги, ждем того же от вас. Спасибо.

Кто живет в Кировограде? Смотрите фотографии кировоградцев на сайте «Знакомства в Кировограде»
А еще можно посмотреть, что нового в кирнете

RSS