Кировоград. Портал

Кировоград — новости и сайты

Искать: Как искать?
Детальный поиск
Например:Новости Кировограда

У Кіровограді розпочато подачу тепла в лікарніУ Кіровограді розпочато подачу тепла в лікарні

УНИАН - здоровье

Дочірнє підприємство «Кіровоградтепло» ТОВ «ЦНТІ УНГА» розпочало подачу тепла в кілька лікарень міста – обласний онкологічний диспансер, будинок дитини та найбільший пологовий будинок.

Як передає кореспондент УНІАН, про це на апаратній нараді у губернатора повідомив в.о. начальника Головного управління ЖКХ Кіровоградської облдержадміністрації Микола Вєщєв.

За його словами, середньодобова температура по області – 9-10 градусів тепла – не вимагає дострокового початку опалювального сезону.

«Ми плануємо почати з 15 жовтня», - повідомив М.Вєщєв.

Він зазначив, що всі підприємства теплокомуненергетики області надали відповідні документи в Мінпаливенерго для участі в тендерних закупівлях на природний газ.

За словами начальника управління охорони здоров’я облдержадміністрації Лариси Андрєєвої, в усіх пологових відділеннях області встановлені електрокаміни для підтримки санітарних температурних норм – 18-20 градусів тепла.

Начальник обласного управління освіти та науки Ельза Лещенко оцінила стан готовності до опалювального сезону загальноосвітніх шкіл і дитсадків на 99%, та відзначила, що всі райони в повному обсязі забезпечені твердим паливом.

«Проблема лише у трьох дошкільних навчальних закладах Кіровограда, які використали всі виділені їм кошти і не мають лімітів на тепло», - повідомила Е.Лещенко.

За словами начальника управління культури і туризму Кіровоградської ОДА Наталі Овчаренко, на сьогодні забезпеченість твердим паливом закладів культури складає половину від потреби.

«Взимку централізовано будуть опалюватись лише 60% закладів культури області, решта - електрокамінами», - наголосила вона.

Теги новости:
коммунальные услуги
отопление
отопительный сезон
больницы Кировограда
Николай Вещев
Лариса Андреева
Эльза Лещенко

Новости в тему:

Новости Кировограда: обсудить на кировоградском форуме

Перепечатка материалов допустима только со ссылкой на РКС. Ссылка для традиционных СМИ — rks.kr.ua; гипер-ссылка для использования в онлайне — <a href="https://www.rks.kr.ua/">Новости Кировограда</a> (скопируйте и вставьте).

Уважайте чужой труд: все новости, опубликованные в РКС, проходят редакторскую правку. Иногда это просто исправление ошибок, но часто, чтобы придать новости читабельный вид, материал приходится переписывать с нуля. И даже в этом случае мы всегда указываем источник. Коллеги, ждем того же от вас. Спасибо.

Кто живет в Кировограде? Смотрите фотографии кировоградцев на сайте «Знакомства в Кировограде»
А еще можно посмотреть, что нового в кирнете

RSS