Кировоград. Портал

Кировоград — новости и сайты

Искать: Как искать?
Детальный поиск
Например:Новости Кировограда

Сергій Ларін і члени його команди на Кіровоградщині не голосувалиСергій Ларін і члени його команди на Кіровоградщині не голосували

Кіровоград.proUA.com

Ні голова Кіровоградської ОДА Сергій Ларін, ні члени його команди не брали участь у голосуванні на виборах до місцевих рад Кіровоградської області.

Про це під час брифінгу в інформцентрі «Чесні вибори» заявив заступник керівника обласного виборчого штабу Партії регіонів Олександр Шаталов, коментуючи інформацію щодо порушення виборчого законодавства про місцеві вибори керівниками облорганізації Партії регіонів.

«Ні Сергій Ларін, ні інші члени його команди, у тому числі і я, не брали участь у голосуванні, оскільки б це було порушенням закону про вибори. Ще до початку виборчого процесу ми дійсно ставили перед собою таке завдання - мати виборчу прописку в місті Кіровограді. Але після змін в законодавстві про вибори наші плани змінилися… У таких заявах ми бачимо чистої води популізм», — сказав Олександр Шаталов.

Читайте також:

Теги новости:
выборы
выборы в Кировограде
Сергей Ларин
Партия регионов

Новости в тему:

Новости Кировограда: обсудить на кировоградском форуме

Перепечатка материалов допустима только со ссылкой на РКС. Ссылка для традиционных СМИ — rks.kr.ua; гипер-ссылка для использования в онлайне — <a href="https://www.rks.kr.ua/">Новости Кировограда</a> (скопируйте и вставьте).

Уважайте чужой труд: все новости, опубликованные в РКС, проходят редакторскую правку. Иногда это просто исправление ошибок, но часто, чтобы придать новости читабельный вид, материал приходится переписывать с нуля. И даже в этом случае мы всегда указываем источник. Коллеги, ждем того же от вас. Спасибо.

Кто живет в Кировограде? Смотрите фотографии кировоградцев на сайте «Знакомства в Кировограде»
А еще можно посмотреть, что нового в кирнете

RSS