Кировоград. Портал

Кировоград — новости и сайты

Искать: Как искать?
Детальный поиск
Например:Новости Кировограда

У Кіровограді підприємці з вилами вимагають ветувати Податковий кодексУ Кіровограді підприємці з вилами вимагають ветувати Податковий кодекс

Кіровоград.proUA.com

Близько 500-600 представників малого і середнього бізнесу Кіровограда мітингували в знак протесту проти прийняття Податкового кодексу на площі Кірова у Кіровограді сьогодні, 22 листопада.

Кілька протестуючих мали із собою символічні вила, зроблені з картону. Кілька десятків людей тримали плакати з написами «Президент!!! Наложи вето на Податковый Кодекс», «Разграбленное государство вернуть народу», «У детей Украины нет будущего», «Не дадим Украину превратить в концлагерь» тощо.

Однією з основних вимог мітингувальників було накладання вето Президентом Віктором Януковичем «на незаконно прийнятий Верховною Радою України Податковий Кодекс, врахувати, думку чотиримільйонної армії дрібних та середніх підприємців широкої громадськості, яка також не підтримує нинішню редакцію Кодексу…, продовжити збір підписів з вимогою до Президента України В. Янукович накласти вето на прийнятий Податковий Кодекс…» (пунктуація та орфографія оригіналу).

Крім того, у вимозі сказано, що «у разі невиконання вказаних вимог організатори акції протесту проти прийняття кабального для народу України Податкового Кодексу вдадуться до більш радикальних дій згідно Конституції та Законів України».

За словами самих мітингувальників, вони мають намір через кілька днів зібратися знову.

Їхні вимоги передадуть голові Кіровоградської обласної державної адміністрації Сергію Ларіну та Президенту Віктору Януковичу.

Фото — Кіровоград.proUA.com

Теги новости:
акция протеста
митинг
бизнес
малый бизнес
налоги

Новости в тему:

Новости Кировограда: обсудить на кировоградском форуме

Перепечатка материалов допустима только со ссылкой на РКС. Ссылка для традиционных СМИ — rks.kr.ua; гипер-ссылка для использования в онлайне — <a href="https://www.rks.kr.ua/">Новости Кировограда</a> (скопируйте и вставьте).

Уважайте чужой труд: все новости, опубликованные в РКС, проходят редакторскую правку. Иногда это просто исправление ошибок, но часто, чтобы придать новости читабельный вид, материал приходится переписывать с нуля. И даже в этом случае мы всегда указываем источник. Коллеги, ждем того же от вас. Спасибо.

Кто живет в Кировограде? Смотрите фотографии кировоградцев на сайте «Знакомства в Кировограде»
А еще можно посмотреть, что нового в кирнете

RSS