У Кіровограді створено штаб по боротьбі з паводком
Кіровоградська міська рада
Завданням номер один визначив міський голова Володимир Пузаков реалізацію заходів по недопущенню підтоплення територій Кіровограда паводковими водами.
З метою протидії стихії у Кіровограді створений міський штаб, який очолив сам міський голова.
Володимир Пузаков підкреслив, що ефективно протидіяти паводку можна лише спільними злагодженими зусиллями комунальних служб, підприємств, установ та організацій і всіх мешканців обласного центру. За дорученням міського голови в Кіровограді вивезенням снігу займається 29 одиниць спеціальної техніки комунального підприємства по утриманню шляхів. Станом на 9 лютого, за інформацією першого заступника директора департаменту ЖКГ Валерія Челядінова, додатково залучено 9 автомобілів і 2 навантажувачі, надані підприємствами міста. Володимир Пузаков поставив вимогу перед департаментом жорстко контролювати хід очищення міста від снігу.
Міський штаб по боротьбі з загрозою паводку готує розширений план заходів попередження підтоплення. Відповідно до плану будуть визначені території Кіровограда, яким загрожує паводок, визначені місця евакуації, у разі необхідності, людей і домашніх тварин.
За попередніми оцінками управління з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення, в зоні ризику знаходяться близько 400 помешкань кіровоградців. Усі жителі таких будинків отримають пам'ятки з інформацією про першочергові дії у разі виникнення загрози підтоплення.
Як протидіяти загрозі паводку, мають знати і керівники підприємств, установ та організацій міста. 11 лютого, о 10:00 за їх участі у приміщенні міської ради (кімната 426) відбудеться розширене засідання виконавчого комітету.
Фото — Belarus.by
- Теги новости:
- погода
- паводок
- наводнение
- Владимир Пузаков
- водоемы Кировоградщины
- реки Кировограда
- Ингул
- Сугоклея
Новости в тему:
- Кировоградщина вновь погрязнет в лужах и сугробах — Утренний город
- На Кіровоградщині орендарі водойм порушують закони — Новини Кіровоградщини
- Визит Президента в Кировоград отменили — Факты и комментарии
- Сколько стоит спасти Ингул? — Украина-Центр
- МНС нагадує про правила безпеки під час негоди — Новини Кіровоградщини
Перепечатка материалов допустима только со ссылкой на РКС. Ссылка для традиционных СМИ — rks.kr.ua; гипер-ссылка для использования в онлайне — <a href="https://www.rks.kr.ua/">Новости Кировограда</a> (скопируйте и вставьте).
Уважайте чужой труд: все новости, опубликованные в РКС, проходят редакторскую правку. Иногда это просто исправление ошибок, но часто, чтобы придать новости читабельный вид, материал приходится переписывать с нуля. И даже в этом случае мы всегда указываем источник. Коллеги, ждем того же от вас. Спасибо.