Кировоград. Портал

Кировоград — новости и сайты

Искать: Как искать?
Детальный поиск
Например:Новости Кировограда

Мешканці кіровоградської багатоповерхівки 20 років тонуть у нечистотах (відео)Мешканці кіровоградської багатоповерхівки 20 років тонуть у нечистотах (відео)

ТСН.ua

Мешканці кількох багатоповерхівок у селищі Новому готуються до акції протесту через те, що підвали їхніх будинків постійно заповнені каналізаційними стоками. Ще за радянських часів проектувальники помилилися - і тепер стічні води замість колектора потрапляють у підвали житлових будинків. Цей інженерний прорахунок зробив нестерпним життя кількох сотень людей. Споруди поступово просідають, а через нестерпний сморід мешканці будинків змушені ночувати у друзів і родичів.

Тільки учора комунальники у черговий раз відкачали стоки, але під ранок відходів у підвалі - знову по коліно. Щоб хоч трохи полегшити ситуацію, МНС-івці вирили біля будинку яму. Тепер близько третини відходів стікає у розташований поруч з будинками яр. На подвір'ї дихати нічим, до того ж триває просідання ґрунту.

Чи не половина мешканців нижніх поверхів страждають на астму - даються взнаки задушливе повітря, постійна волога і грибок на стінах. Щоб затримати поширення випарів з підвалу, люди змушені накривати всю підлогу у квартирах поліетиленовою плівкою.

У пошуках допомоги мешканці багатоповерхівки ходять по замкненому колу - від комунального підприємства, що обслуговує будинок, до чиновників Новенської селищної ради. Комунальники твердять, що і раді б допомогти, проте бракує грошей і ініціативи, котру мала б виявити місцева влада. А у селищній раді відвідувачам й зовсім не раді. Тому на допомогу місцевих чиновників страждальці вже не сподіваються. Нині планують цілим будинком вирушити до Києва, щоб про їхню каналізаційну проблему дізналися і в Кабміні, і в Секретаріаті Президента.

Олена Шворак

Теги новости:
канализация
коммунальные услуги
строительство
акция протеста
поселок Новый
видеоновость

Новости в тему:

Новости Кировограда: обсудить на кировоградском форуме

Перепечатка материалов допустима только со ссылкой на РКС. Ссылка для традиционных СМИ — rks.kr.ua; гипер-ссылка для использования в онлайне — <a href="https://www.rks.kr.ua/">Новости Кировограда</a> (скопируйте и вставьте).

Уважайте чужой труд: все новости, опубликованные в РКС, проходят редакторскую правку. Иногда это просто исправление ошибок, но часто, чтобы придать новости читабельный вид, материал приходится переписывать с нуля. И даже в этом случае мы всегда указываем источник. Коллеги, ждем того же от вас. Спасибо.

Кто живет в Кировограде? Смотрите фотографии кировоградцев на сайте «Знакомства в Кировограде»
А еще можно посмотреть, что нового в кирнете

RSS