Кировоград. Портал

Кировоград — новости и сайты

Искать: Как искать?
Детальный поиск
Например:Новости Кировограда

У Кіровограді пропонують створити ще одну автостанціюУ Кіровограді пропонують створити ще одну автостанцію

весь Кіровоград

Ще одна автостанція може з'явитися у Кіровограді. Саме з такою ініціативою виступив голова Кіровоградської обласної організації «Всеукраїнська спілка організацій інвалідів України» Сергій Подорожний під час наради у Кіровоградській міськраді.

Вся інфраструктура Кіровоградського району зосереджена в районному центрі Кіровограда – райдержадміністрація, районна лікарня, міліція і прокуратура, районний пенсійний фонд, райвідділ освіти і т.п. Але водночас всі автобуси, що приїздять з Кіровоградського району, їдуть до автостанції №2, що біля Критого ринку у обласному центрі.

Сергій Михайлович наголосив на тому, що його організація прагне створити кращі умови для сільських мешканців, які за кожним папірцем вимушені їхати до Кіровограда, а потім на маршрутних таксі добиратись до райцентру. «А якщо приміські автобуси будуть їх привозити безпосередньо до райцентру, вони зекономлять не тільки час але і кошти. Водночас ми зможемо звільнити АС №2 і саме місто від майже сотні автобусів», - зазначив Сергій Подорожний.

Власними силами очолювана паном Подорожним організація планує зробити генеральний план автостанції, побудувати павільйон з залом очікування, кімнатою матері та дитини, диспетчерською кімнатою, касами та туалетами, обладнати платформи для пасажирів та майданчик для транспорту. А також створити нові робочі місця для людей з обмеженими можливостями. Потрібна для автостанції земельна ділянка теж є - між 23-ім та 25-им будинками по вулиці Степняка-Кравчинського.

Присутній на нараді міський голова Володимир Пузаков зазначив: «Ідея дуже цікава, але потрібно все чітко зважити і продумати, підготувати генеральний план станції і погодити його з усіма службами: пожежниками, санстанцією, управлінням екології та архітектури. Бо ми з вами розуміємо, що автостанція повинна відповідати всім стандартам та вимогам. А найголовніше - потрібно, щоб спеціалісти дали оцінку: чи дійсно потрібна нова автостанція сільським мешканцям».

Теги новости:
транспорт
городской транспорт
пригородный транспорт
междугородний транспорт
автовокзал
строительство

Новости в тему:

Новости Кировограда: обсудить на кировоградском форуме

Перепечатка материалов допустима только со ссылкой на РКС. Ссылка для традиционных СМИ — rks.kr.ua; гипер-ссылка для использования в онлайне — <a href="https://www.rks.kr.ua/">Новости Кировограда</a> (скопируйте и вставьте).

Уважайте чужой труд: все новости, опубликованные в РКС, проходят редакторскую правку. Иногда это просто исправление ошибок, но часто, чтобы придать новости читабельный вид, материал приходится переписывать с нуля. И даже в этом случае мы всегда указываем источник. Коллеги, ждем того же от вас. Спасибо.

Кто живет в Кировограде? Смотрите фотографии кировоградцев на сайте «Знакомства в Кировограде»
А еще можно посмотреть, что нового в кирнете

RSS