Кировоград. Портал

Кировоград — новости и сайты

Искать: Как искать?
Детальный поиск
Например:Новости Кировограда

Лозінський перед явкою до СБУ відпочивав на Чорному моріЛозінський перед явкою до СБУ відпочивав на Чорному морі

Утро.ua

Колишній нардеп від БЮТ Віктор Лозінський, якого сьогодні вранці затримали працівники СБУ і Генпрокуратури, приїхав до Києва з Криму.

Як стало відомо, екс-нардеп ховався на території Одеської, Донецької, Кіровоградської областей. Про це кореспондентові Gazeta.ua повідомив прес-секретар Генпрокуратури Юрій Бойченко.

Зараз Лозінський знаходиться у слідчого прокуратури, де дає свідчення.

Юрій Бойченко підтвердив, що зараз він перебуває на вул. Борісоглібській в слідчому ізоляторі Генпрокуратури. Його затримали близько 10 години ранку.

Підозрюваний у вбивстві Лозінський заявив, що не знав, що знаходиться в міжнародному розшуку. Про це повідомила газета "Сегодня".

За інформацією видання, саме незнанням про розшук Лозінський пояснив слідчому ГПУ те, що він раніше не з'являвся на запрошення вартових порядку і зробив це лише після їх останнього попередження.

За інформацією Генпрокуратури, Лозінський вимушений був прийти до варти порядку через те, що його "обложили" з усіх боків. В той же час, в Службі безпеці уточнили, що його привів в ГПУ співробітник СБУ.

Лозінський звинувачується у вбивстві жителя Кіровоградщини Валерія Олійника 16 червня 2009 року. Він зник в кінці липня минулого року відразу після позбавлення його мандата депутата Верховної ради і був відразу оголошений в розшук.

Теги новости:
Виктор Лозинский
криминал
СБУ

Новости в тему:

Новости Кировограда: обсудить на кировоградском форуме

Перепечатка материалов допустима только со ссылкой на РКС. Ссылка для традиционных СМИ — rks.kr.ua; гипер-ссылка для использования в онлайне — <a href="https://www.rks.kr.ua/">Новости Кировограда</a> (скопируйте и вставьте).

Уважайте чужой труд: все новости, опубликованные в РКС, проходят редакторскую правку. Иногда это просто исправление ошибок, но часто, чтобы придать новости читабельный вид, материал приходится переписывать с нуля. И даже в этом случае мы всегда указываем источник. Коллеги, ждем того же от вас. Спасибо.

Кто живет в Кировограде? Смотрите фотографии кировоградцев на сайте «Знакомства в Кировограде»
А еще можно посмотреть, что нового в кирнете

RSS