Кировоград. Портал

Кировоград — новости и сайты

Искать: Как искать?
Детальный поиск
Например:Новости Кировограда

На Кіровоградщині чоловік убив сокирою студента-квартирантаНа Кіровоградщині чоловік убив сокирою студента-квартиранта

Кіровоград.proUA.com

Працівники Добровеличківського райвідділу міліції за підозрою у скоєнні вбивства затримали раніше судимого 26-річного жителя одного із населених пунктів району.

Про це повідомили у ВЗГ УМВС у Кіровоградській області.

Підозрюваний приїхав до Добровеличківки із сусідньої області, де раніше проживав. На роботу не влаштувався, тимчасово квартирував у своєї тітки.

Одного дня, вештаючись вулицями населеного пункту, молодик познайомився із хлопцем із суднього села, який саме шукав собі житло на період навчання. Чоловік запропонував студентові пожити у будинку родички, адже місця було вдосталь. Юнак погодився.

Через кілька днів «господар» повернувся додому добряче напідпитку та завів розмову зі своїм квартирантом. Хлопець саме в цей час готувався до занять, тож попросив чоловіка йому не заважати. Той не відступався, тоді у відповідь юнак гримнув на нього.

Після сварки молодик вийшов з будинку, але через деякий час повернувся, аби помститися за образу. Прихопивши з собою сокиру, він підійшов до ліжка та кілька разів ударив потерпілого обухом по голові. Після цього залишив свою жертву помирати, а сам пішов геть.

Наступного дня правоохоронці затримали підозрюваного. За даним фактом порушено кримінальну справу, проводиться слідство.

Фото — Gettyimages.com

Теги новости:
криминал
убийство
бытовое убийство
Добровеличковка
Добровеличковский район

Новости в тему:

Новости Кировограда: обсудить на кировоградском форуме

Перепечатка материалов допустима только со ссылкой на РКС. Ссылка для традиционных СМИ — rks.kr.ua; гипер-ссылка для использования в онлайне — <a href="https://www.rks.kr.ua/">Новости Кировограда</a> (скопируйте и вставьте).

Уважайте чужой труд: все новости, опубликованные в РКС, проходят редакторскую правку. Иногда это просто исправление ошибок, но часто, чтобы придать новости читабельный вид, материал приходится переписывать с нуля. И даже в этом случае мы всегда указываем источник. Коллеги, ждем того же от вас. Спасибо.

Кто живет в Кировограде? Смотрите фотографии кировоградцев на сайте «Знакомства в Кировограде»
А еще можно посмотреть, что нового в кирнете

RSS