Кировоград. Портал

Кировоград — новости и сайты

Искать: Как искать?
Детальный поиск
Например:Новости Кировограда

Лозінському за ґратами спокійнішеЛозінському за ґратами спокійніше

Кіровоград.proUA.com

Колишній народний депутат України Віктор Лозінський, який обвинувачується у вбивстві жителя Голованівського району Кіровоградської області Валерія Олійника, не має наміру оскаржувати судове рішення щодо його арешту в Апеляційному суді.

Про це УНІАН повідомив його адвокат Роман Денесюк, відповідаючи на запитання, чи буде він подавати апеляцію.

«Не буду... Тому що Лозінський цього не хоче», - сказав він.

Нагадаємо, 16 червня 2009 року на території мисливських угідь у Кіровоградській області в результаті зіткнення з народним депутатом від БЮТ Лозінським, районним прокурором Євгеном Горбенком і начальником райвідділу міліції Михайлом Ковальським загинув місцевий житель 1954 року народження Валерій Олійник.

За цим фактом Генпрокуратура порушила кримінальну справу за ч.2 ст. 121 (навмисне тяжке тілесне пошкодження, завдане способом, що має характер особливого знущання, або здійснене групою осіб, а також з метою залякування потерпілого або інших осіб, або виконане на замовлення, або призвело до смерті потерпілого).

3 липня Верховна Рада позбавила Лозінського депутатських повноважень, після чого Печерський райсуд Києва дав дозвіл на затримання Лозінського і доставку його до суду.

30 липня Лозінського оголошено у міжнародний розшук. Його затримано у Києві 1 березня цього року.

3 березня Печерський районний суд Києва заарештував Лозінського.

Теги новости:
Виктор Лозинский
криминал
убийство
следствие
арест
Голованевский район
прокуратура

Новости в тему:

Новости Кировограда: обсудить на кировоградском форуме

Перепечатка материалов допустима только со ссылкой на РКС. Ссылка для традиционных СМИ — rks.kr.ua; гипер-ссылка для использования в онлайне — <a href="https://www.rks.kr.ua/">Новости Кировограда</a> (скопируйте и вставьте).

Уважайте чужой труд: все новости, опубликованные в РКС, проходят редакторскую правку. Иногда это просто исправление ошибок, но часто, чтобы придать новости читабельный вид, материал приходится переписывать с нуля. И даже в этом случае мы всегда указываем источник. Коллеги, ждем того же от вас. Спасибо.

Кто живет в Кировограде? Смотрите фотографии кировоградцев на сайте «Знакомства в Кировограде»
А еще можно посмотреть, что нового в кирнете

RSS